Prodej dvougeneračního domu 7+2, Chýně

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Chýně
Městská část Chýně
Ulice Souběžná
Cena 14 990 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný, dvougenerační rodinný dům 7+2 o celkové užitné ploše 258 m2, který se nachází na klidném místě v dobře dostupné obci Chýně pouhé 4km od stanice metra Zličín.

Částečně podsklepený cihlový dům má dva samostatné vstupy a nabízí tuto dispozici.
V 1.NP, které je nyní řešeno jako 4+1 jsou 4 ložnice, koupelna s WC a menší obývací pokoj s kuchyní, který lze spojením s jednou z ložnic rozšířit a vytvořit tak obytnou část o výměře 30 m2. Dále pak v přízemí najdeme prostornou garáž o výměře 24 m2, dílnu s WC a umyvadlem o výměře 13 m2. Z garáže je vstup do sklepa o výměře 23 m2, který slouží jako sklad a technická místnost. Druhé nadzemní podlaží s dispozičním uspořádáním 3+1 je před dokončením a najdeme zde velký obývací pokoj spojený s kuchyní o celkové výměře 54 m2, dvě ložnice, koupelnu, samostatné WC, vstupní předsíň, zimní zahradu a terasu na kterou je vstup z obývacího pokoje a z koupelny. Ze zimní zahrady je hezký volný výhled do okolí a z terasy vidíme zahradu se vzrostlými keři, která nabízí dostatek soukromí. Parkování automobilů je možné v garáži pro jedno auto a další dvě na pozemku před garáží. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Vytápění je velmi úsporné, a to pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda. V ložnicích jsou umístěné radiátory, jinak je zde podlahové teplovodní vytápění. V obývacím pokoji v přízemí je krbová vložka. Okna jsou dřevěná dvojskla. Kanalizace je tlaková a do domu je také zavedena kabelová televize a O2.
V rychle rozvíjející se obci je MŠ a ZŠ, restaurace, pošta, supermarket Billa i menší prodejna potravin. Výborné autobusové i vlakové spojení s Prahou, linky 347 a 358 s dopravu na metro “B” Zličín a metro “A” Motol. Vlakem se lze pohodlně dostat na Smíchovské nebo Masarykovo nádraží.
Autem k metru Zličín trvá cesta 10 minut, na letiště 15 minut. Po okolí vedou cyklostezky, daleko není do romantických křivoklátských lesů, do Českého krasu a údolí řeky Berounky.
 

O nás

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, najdete nás přímo na Andělu. My pracujeme, Vy rozhodujete...

Naše práce nás baví a našim klientům se snažíme poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Jsme profesionálové s lidským přístupem ke komplexnímu řešení potřeb našich klientů; místních rezidentů, podnikatelů nebo i lidí, kteří „u nás“ teprve chtějí žít nebo podnikat.

Více o nás
Makléři RE/MAX Search
 
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE PRODAT?

Najdeme kupce pro Vaši nemovitost, prodej zajistíme rychle, hladce a za nejvyšší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE KOUPIT?

Najdeme Vám nemovitost na míru, nákup nemovitosti zajistíme rychle, hladce a za nejnižší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

VYHOVUJE VÁM VAŠE HYPOTÉKA?

Zajistíme refinancování i financování Vaší nemovitosti.

Dozvědět se více
 

Proč se stát součástí našeho týmu?

Jsme stabilní a přátelský tým smíchovských realitních makléřů, naše řemeslo umíme.

Naše kancelář je přímo na pražském Andělu.

Víme, že každý člověk je unikátní, proto se naše podpora zaměřuje na makléře jako jednotlivce.

Naše podpora spočívá v komunikaci, dialogu a pravidelném vzdělávání.

Mám zájem o více informací
 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám