Prodej bytu 4+kk, 89 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Ulice Sokolovská
Městská část Karlín
Cena 9 200 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Představuji Vám družstevní byt s možností okamžitého převodu do OV - byt se čtyřmi neprůchozími pokoji, který se nachází v domě na nároží ulic Sokolovská a Březinova. Přestože se jedná o přízemní byt, je zde klid - okna jsou do klidné Březinovy ulice a na druhou stranu do dvora ve vnitrobloku. Momentálně je byt v družstevním vlastnictví, nicméně dům je rozdělen na bytové jednotky a polovina z bytů je již převedena do OV.
Pokud hledáte investiční příležitost, pak tento byt by mohl být ve Vašem hledáčku. Posuďte sami: tři samostatné ložnice umožní pohodlné spolubydlení, dále součástí převodu družstevního podílu je spoluvlastnický podíl na tržně pronajaté 17 m2 garsonce a také na tržně pronajatém bytu 3+1, 78 m2. Spoluvlastnický podíl na společných částech domu včetně zmíněných bytových jednotek je 8,226%.

Ohledně samotného bytu - v něm proběhla částečná rekonstrukce, kdy byla předělána elektřina v celém bytě, byly položeny nové podlahy - v obývacím pokoji s kuchyňským koutem je plovoucí podlaha, v chodbě, v koupelně, na WC a v komoře je dlažba, ve všech třech ložnicích jsou koberce. Topení zajišťuje plynový kotel Protherm, rozvody topení jsou měděné. V samostatné komoře je umístěn zmíněný plynový kotel a pračka.

V okolí je veškerá občanská vybavenost a tramvajová zastávka je hned u domu. Jedná se tedy o velice strategickou polohu.

Inzerovaná cena je včetně zatím nesplacené anuity, která je cca 830.000 Kč. To znamená, že na koupi bytu budete potřebovat o výši anuity méně, tedy cca 8.370.000 Kč. Pokud však budete chtít financovat byt hypotéčním úvěrem, pak je potřeba počítat s tím, že je třeba družstvu splatit anuitu před převodem do OV. Každopádně tento byt LZE financovat s pomocí hypotéčního úvěru.
 

O nás

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, najdete nás přímo na Andělu. My pracujeme, Vy rozhodujete...

Naše práce nás baví a našim klientům se snažíme poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Jsme profesionálové s lidským přístupem ke komplexnímu řešení potřeb našich klientů; místních rezidentů, podnikatelů nebo i lidí, kteří „u nás“ teprve chtějí žít nebo podnikat.

Více o nás
Makléři RE/MAX Search
 
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE PRODAT?

Najdeme kupce pro Vaši nemovitost, prodej zajistíme rychle, hladce a za nejvyšší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE KOUPIT?

Najdeme Vám nemovitost na míru, nákup nemovitosti zajistíme rychle, hladce a za nejnižší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

VYHOVUJE VÁM VAŠE HYPOTÉKA?

Zajistíme refinancování i financování Vaší nemovitosti.

Dozvědět se více
 

Proč se stát součástí našeho týmu?

Jsme stabilní a přátelský tým smíchovských realitních makléřů, naše řemeslo umíme.

Naše kancelář je přímo na pražském Andělu.

Víme, že každý člověk je unikátní, proto se naše podpora zaměřuje na makléře jako jednotlivce.

Naše podpora spočívá v komunikaci, dialogu a pravidelném vzdělávání.

Mám zájem o více informací
 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám