Prodej rodinného domu, 385 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Petrovice
Ulice Newtonova
Cena 59 000 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte perfektní dům? Takový u něhož máte jistotu, že je kvalitně postavený a důmyslně vymyšlený? U kterého se dbalo na každý detail, na použité materiály i na to, aby každý jeho obyvatel měl k dispozici absolutní komfort? Nechcete-li složitě hledat pozemek a zabývat se realizací samotné stavby, takový dům pro vás máme.

Funkcionalistická stavba kompletně navrhnutá známou kanceláří LABOR13 stojí v pražské městské části Petrovice. Bydlet tak budete hned vedle Přírodního parku Hostivař – Záběhlice se vším, co nabízí - přehradou, golfovým hřištěm... Zároveň se pohodlně dostanete do centra – ať již vozem či MHD.

Vila je rozdělena do dvou podlaží – patro je tvořeno dvěma ložnicemi s příslušenstvím – prostornou šatnou a koupelnou je vybavena každá z nich. Ložnice pak sdílí společný obývací prostor, který může sloužit jako herna dětí, společenská místnost či fitness. O prosvětlení se starají velká okna přes celou jednu stěnu se vstupem na terasu a střešní zahradu.
Je zde ale také příprava pro dvě kuchyňské linky, místnost lze rozdělit na dvě, čímž v tomto patře vzniknou 2 samostatné jednotky 2+kk.

Přízemí tvoří hlavní obytný pokoj s prostornou kuchyní vybavenou kvalitními spotřebiči. Architekti vymysleli skutečně impozantní prostor, krásně propojený se zahradou obrovskými okny se skrytými rámy. K venkovnímu posezení je možné využít navazující zakrytou terasu. Další část pak tvoří master bedroom, s oddělenou chodbou, velkou šatnou a velkou koupelnou. K dispozici je v přízemí i jeden pokoj pro hosty, koupelna s toaletou pro hosty, další šatna a technická místnost s prádelnou. Oceníte i velkou garáž, kam pohodlně zaparkujete dva velké automobily a zbyde ještě dostatek místa pro sportovní vybavení.

Architekti se starali i o vzhled interiéru, najdete zde tedy dostatek úložných prostor, které jsou vestavěné a neruší tak celkový dojem čistoty, vzdušnosti a světlosti.

K domu patří i další stavba - zahradní "party" domek se saunou, koupelnou a samostatnou kuchyní. Tvoří zázemí přilehlého bazénu s vytápěním tepelným čerpadlem (samostatné pro objekt a bazén).

Stavba je velice úsporná, kompletní náklady na elektřinu jsou cca 5000 Kč měsíčně. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, voda ohřívá podlahové topení. Ve všech místnostech jsou elektrické žaluzie a rolety. Samozřejmostí je video-zvonek a alarm s napojením na PCO.
 

O nás

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, najdete nás přímo na Andělu. My pracujeme, Vy rozhodujete...

Naše práce nás baví a našim klientům se snažíme poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Jsme profesionálové s lidským přístupem ke komplexnímu řešení potřeb našich klientů; místních rezidentů, podnikatelů nebo i lidí, kteří „u nás“ teprve chtějí žít nebo podnikat.

Více o nás
Makléři RE/MAX Search
 
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE PRODAT?

Najdeme kupce pro Vaši nemovitost, prodej zajistíme rychle, hladce a za nejvyšší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE KOUPIT?

Najdeme Vám nemovitost na míru, nákup nemovitosti zajistíme rychle, hladce a za nejnižší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

VYHOVUJE VÁM VAŠE HYPOTÉKA?

Zajistíme refinancování i financování Vaší nemovitosti.

Dozvědět se více
 

Proč se stát součástí našeho týmu?

Jsme stabilní a přátelský tým smíchovských realitních makléřů, naše řemeslo umíme.

Naše kancelář je přímo na pražském Andělu.

Víme, že každý člověk je unikátní, proto se naše podpora zaměřuje na makléře jako jednotlivce.

Naše podpora spočívá v komunikaci, dialogu a pravidelném vzdělávání.

Mám zájem o více informací
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám