Luxusní a prostorná vila, 7+kk/3xT, Jesenice u Prahy

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Jesenice
Městská část Jesenice
Ulice Písečná
Cena 24 440 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Luxusní, prostorná novostavba pasivního domu s dispozicí 7+kk, 4 koupelnami /2x en-suite/, o celkové podlahové ploše 283 m2, se nachází na rovinatém rohovém pozemku o výměře 790 m2. Nemovitost se nachází na atraktivním klidném místě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do Prahy - cca 2 minuty na hranici Prahy a 15 min do centra (Muzeum).

Perfekcionisticky zpracovaná, dvoupodlažní moderní vila se 3 terasami, dle návrhu ing. arch. Bohumila Brůžy, držitele několika ocenění za architekturu, nabízí výborné dispoziční uspořádání, vysoce kvalitní materiály, designové prvky a špičkové technologie inteligentního domu. Dále disponuje místnostmi pro saunu, šatnami, technickou místností a garáží pro 2 osobní automobily s přípravou pro elektromobily. Zahrada je vybavena dálkově ovládaným zavlažovacím zařízením, zpevněnými plochami s velkoformátovou dlažbou a samonosnou posuvnou bránou a brankou. Exteriér dotvářejí horizontální venkovní žaluzie s dálkovým ovládáním. Dům disponuje nejkvalitnějšími hliníkovými a plastovými okenními a dveřními prvky s trojsklem pro pasivní domy.

Podlahy a stěny doplňují velkoformátové italské a portugalské obklady a dlažby (ve vysokém lesku, onyxu nebo imitaci betonové stěrky) a německé dřevěné podlahy vhodné pro podlahové topení. Koupelny jsou vybaveny zejména německými a švýcarskými výrobky Grohe, Hansgrohe a Laufen a osazeny designovými topnými tělesy.

Neopomenutelným prvkem v interiéru jsou bílé, lakované, dřevěné dveře ve vysokém lesku s nadstandardní výškou a víceúrovňové stropy.

Dům je vybaven technologiemi německé firmy Wolf. Vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel s ekvitermní regulací a venkovním čidlem, spolu se 120l zásobníkem TUV a teplovodní otopná soustava kompletně rozvedená v podlaze. O přívod čerstvého vzduchu se stará vzduchotechnická jednotka s rekuperací tepla.

Nutné vidět osobně! Podrobný popis a informace o této výjimečné nabídce najdete:

http://www.ProdejVilyPraha.cz/
 

O nás

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, najdete nás přímo na Andělu. My pracujeme, Vy rozhodujete...

Naše práce nás baví a našim klientům se snažíme poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Jsme profesionálové s lidským přístupem ke komplexnímu řešení potřeb našich klientů; místních rezidentů, podnikatelů nebo i lidí, kteří „u nás“ teprve chtějí žít nebo podnikat.

Více o nás
Makléři RE/MAX Search
 
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE PRODAT?

Najdeme kupce pro Vaši nemovitost, prodej zajistíme rychle, hladce a za nejvyšší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE KOUPIT?

Najdeme Vám nemovitost na míru, nákup nemovitosti zajistíme rychle, hladce a za nejnižší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

VYHOVUJE VÁM VAŠE HYPOTÉKA?

Zajistíme refinancování i financování Vaší nemovitosti.

Dozvědět se více
 

Proč se stát součástí našeho týmu

Jsme stabilní a přátelský tým smíchovských realitních makléřů, naše řemeslo umíme.

Naše kancelář je přímo na pražském Andělu.

Víme, že každý člověk je unikátní, proto se naše podpora zaměřuje na makléře jako jednotlivce.

Naše podpora spočívá v komunikaci, dialogu a pravidelném vzdělávání.

Mám zájem o více informací
 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám