Luxusní a prostorná vila, 6+1/3xT, Jesenice u Prahy

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Jesenice
Městská část Jesenice
Ulice Písečná
Cena 24 990 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Luxusní, prostorná novostavba pasivního domu s dispozicí 6+1, 4 koupelnami /2x en-suite/, o celkové podlahové ploše 283 m2, se nachází na rovinatém rohovém pozemku o výměře 790 m2.

Perfekcionisticky zpracovaná, dvoupodlažní moderní vila se 3 terasami, nabízí výborné dispoziční uspořádání, vysoce kvalitní materiály, designové prvky a špičkové technologie inteligentního domu. Dále disponuje místnostmi pro saunu, šatnami, technickou místností a garáží pro 2 osobní automobily s přípravou pro elektromobily. Zahrada je vybavena zavlažovacím zařízením, zpevněnými plochami s velkoformátovou dlažbou a samonosnou posuvnou bránou a brankou. Na jižní a západní straně jsou osazeny horizontální venkovní žaluzie s motory a dálkovým ovládáním. Dům disponuje kvalitními hliníkovými a plastovými okenními a dveřními prvky s trojsklem pro pasivní domy.

Podlahy a stěny dotváří velkoformátové italské a portugalské obklady, dlažby a německé dřevěné podlahy. Koupelny jsou vybaveny bateriemi Grohe a Hansgrohe a sanitární keramikou Laufen.
Vnitřní parapety jsou z tzv. litého mramoru, bílé, ve vysokém lesku. Na samonosném schodišti a terase v patře dotváří funkcionalistickou atmosféru nerezové zábradlí s ocelovými lany.
Neopomenutelným prvkem v interiéru jsou dřevěné dveře s nadstandardní výškou a skrytými panty, lakované v bílé barvě ve vysokém lesku s nerez kováním a magnetickými zámky bez nutnosti stisku kliky při zavírání.

Dům je vybaven technologiemi německé společnosti Wolf. Vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel s ekvitermní regulací a venkovním čidlem. Příjemnou pohodu v domě zajišťuje teplovodní otopná soustava kompletně rozvedená v podlaze. O přívod čerstvého vzduchu se stará vzduchotechnická jednotka Wolf CWL-300 Excellent s rekuperací tepla s účinností až 85%. Systém je možné ovládat lokálně přes digitální rozhraní nebo vzdáleně přes aplikaci v telefonu SmartSet.

Velice podrobný popis a informace o této výjimečné nabídce najdete:

http://vilajesenice.animedia.cz/


 

O nás

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, najdete nás přímo na Andělu. My pracujeme, Vy rozhodujete...

Naše práce nás baví a našim klientům se snažíme poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Jsme profesionálové s lidským přístupem ke komplexnímu řešení potřeb našich klientů; místních rezidentů, podnikatelů nebo i lidí, kteří „u nás“ teprve chtějí žít nebo podnikat.

Více o nás
Makléři RE/MAX Search
 
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE PRODAT?

Najdeme kupce pro Vaši nemovitost, prodej zajistíme rychle, hladce a za nejvyšší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

CHCETE KOUPIT?

Najdeme Vám nemovitost na míru, nákup nemovitosti zajistíme rychle, hladce a za nejnižší možnou cenu!

Dozvědět se více
Chcete prodat nemovitost?

VYHOVUJE VÁM VAŠE HYPOTÉKA?

Zajistíme refinancování i financování Vaší nemovitosti.

Dozvědět se více
 

Proč se stát součástí našeho týmu

Jsme stabilní a přátelský tým smíchovských realitních makléřů, naše řemeslo umíme.

Naše kancelář je přímo na pražském Andělu.

Víme, že každý člověk je unikátní, proto se naše podpora zaměřuje na makléře jako jednotlivce.

Naše podpora spočívá v komunikaci, dialogu a pravidelném vzdělávání.

Mám zájem o více informací
 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám