Prodej novostavby v malebné Malé Vísce

Typ nemovitosti Domy a vily
Druh objektu Drevena
Město Malá Víska
Městská část Malá Víska
Cena 5 490 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V malebné obci na Hořovicku, Malé Vísce, nabízíme pěkný dům, který může sloužit jako rodinné bydlení i jako komfortní chalupa.

Předmětem nabídky je dům s číslem popisným o dispozici 5+kk. V přízemí najdeme obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnici/pracovnu, toaletu, technickou místnost/sklad a prostornou chodbu. Patro pak nabízí 3 ložnice, z nichž jedna je v tuto chvíli využita jako domácí kino, koupelnu s rohovou vanou a toaletou a šatnu.

Dřevostavba z roku 2010 byla majiteli velmi málo užívána a je v perfektním stavu. Majitelé ale zároveň na výstavbě a technologiích rozhodně nešetřili. Dům je proto osazen například kvalitními dřevěnými okny s trojskly, bezpečnostními žaluziemi, alarmem, klimatizací pro 2.NP, italskými kapalinovými přímotopy či zmíněným domácím kinem.

Vytápění přímotopy či/a krbovými kamny, elektrický bojler. Napojeno na obecní vodovod a elektřinu, odpad řešen velkou jímkou.

Zahrada je okrasná, udržovaná zahradníkem s vícero vývody vody pro pohodlnější zalévání.

Dům je situován kousek od návsi, v naprosto klidné, neprůjezdné obci na hranici bývalého vojenského újezdu. Zároveň však 10 minut od dálnice D5 s dobrou dostupností Plzně i Prahy, s nákupními možnostmi v nedalekém Komárově. 13 minut jízdy autem jsou vzdálené Hořovice s větším množstvím obchodů či vyhledávanou nemocnicí.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám