Krásný byt 3+kk po rekonstrukci se vstupem ze zasklené pavlače

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Karlín
Ulice Vítkova
Cena 8 400 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Představujeme kompletně zrekonstruovaný byt na skvělé adrese, v lukrativní části Karlína. Do bytu se vchází z pavlače, přičemž byt je na konci této pavlače; ta je zasklená takže slouží zároveň i jako terasa pro obyvatele bytu.

Tento byt je aktuálně podnajat za nájemné 31.000 Kč + poplatky. Byt je tedy možné pojmout i jako investici s tím, že máte okamžitě spolehlivého podnájemce. Pokud však byt chcete pro vlastní bydlení, bude byt pro Vás uvolněn.

V bytě jsou nová vysoce kvalitní špaletová okna (v hodnotě cca 250.000 Kč) se všemi moderními těsnícími prvky a s izolačním dvojsklem. Byt je tak skvěle tepelně i hlukově izolován.

Při rekonstrukci byly zavedeny nové rozvody vody a odpadu (plast), elektřina (měď), plyn, komín, plynový kotel, v koupelně je podlahové topení napojené na centrální vytápěcí systém bytu. Zároveň byly při rekonstrukci instalovány i nové vstupní a interiérové dveře.

Použity byly exkluzivní materiály – podlahy Kronoswiss, masivní dubový nábytek, italská svítidla, skleněné italské obklady a dlažby z LOS KACHLOS, instalační systém Geberit pro závěsné WC.

Hlavní ložnice je vybavena obrovskou oddělenou pánskou a dámskou šatnou na míru nabízející dostatečné množství přehledného úložného prostoru a také pracovním koutem.

Dětský pokojíček nadchne Vaše děti dvoupostelí se skluzavkou. Je také vybaven krásnou dětskou šatní skříní na míru s dostatečným množstvím úložného prostoru.

Byt je plně zařízen a to vč. nádobí. Pořizovací hodnota nábytku a veškerého vybavení v bytě je cca 800.000,-Kč. Vše je součástí prodeje.

Anuita na byt je cca 1.600.000 Kč, v tuto chvíli se neuvažuje o převodu do OV.

Sousední byt je také na prodej a je vytvořen i projekt na sloučení obou bytů do jednoho velkého bytu – bez zásadních bouracích prací (vznikl by tak byt 190 m2 podlahové plochy + terasa 25 m2 – ze zasklené lodžie by měla vzniknout krásná zimní zahrada propojená s bytem).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám