Novostavba rodinného domu 6+1 s dvougaráží, Bašť

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Břežanská
Město Bašť
Městská část Bašť
Cena 9 999 999 CZK / nemovitost
Kontakt
Subinová, DIS. Bc. Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
V termínu 12.09.20 od 11:00 do 13:00 a 13.09.20 – od 15:00 do 17:00 proběhne DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přijďte se na dům podívat a podat svoji cenovou nabídku. Na prohlídku domu je nutné se přihlásit.

Prodej novostavby rodinného domu typu Progres 8 projekt Central Group. Dvoupodlažní dům o velikosti 6+1/2G se nachází v okrese Praha-východ, v atraktivní vilové části Obce Bašť.

Dům s celkovou podlahovou plochou 280 m2 stojí na rovinatém pozemku o velikosti 1350 m2. Promyšlený, praktický přístup se odráží v dispozicích i detailech celého domu. V přízemí se nachází kuchyň a velký obývací pokoj se vstupem na zahradu. Přímo vedle je vstup do světlého samostatného pokoje pro hosty. V předsíni můžeme využít koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Bezbariérový přistup do garáži v domě a 2 parkovací stání. Pocit soukromí nabízejí čtyři ložnice ve druhem patře, z nichž jedna má svou šatnu. Další ložnice mají balkon a prostornou terasu s výhledem do zeleně. V patře se nachází velká koupelna s vanou a WC. Velký úložný prostor najdete v podkroví.

Bašť nabízí opravdu kvalitní bydlení v blízkosti přírody. Vedle domu je les, Ďáblický háj, Mratínský rybník, cyklostezky pro milovníky sportu, parky apod. V místě jsou mateřské školky (včetně anglické), školy, dětské hřiště, několik restaurací, Obecní Úřad, knihovna, pošta, obchod s potravinami. Veškerá občanská vybavenost v Líbeznicích 1 km, kde je zdravotní středisko, škola, Tesco Express, restaurace a obchody. Další vyžití nabízí multifunkční areál YARD RESORT.
Dopravní dostupnost do centra Prahy autem za 15 minut.

Dum si můžete koupit ve stavu stavby domu na klíč.
Pokud si přejete dokončit dům dle vlastních představ, nabízíme variantu stavby před dokončením.
PENB zatím ve zpracování, proto uvádíme tř.\"G\".

Jedná se o klidné moderní bydlení vhodné pro rodinu s dětmi. Ráda Vám poskytnu více informací.

Pokud jste se zamilovali do Baště a chcete mít dum s velkou zahradou, kontaktujte makléře nabídky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám