Prodej památky 1139 m², pozemek 11441 m²

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Historicke objekty
Město Polom
Městská část Polom
Ulice Hájek
Cena 6 800 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi jedinečnou nemovitost. Barokní zámeček z roku 1773 je postaven na velmi atraktivním, romantickém místě - uprostřed lesů, na terase jižního svahu s výhledem na okolní vlastní pozemky, rybník a kapličku. Ideální rekreační místo pro rodinu, popřípadě sídlo společnosti apod. Okolní udržované lesy v majetku rodu Kinských. Zámeček má zpracovaný i kompletní rodokmen majitelů. Je ve stavu před rekonstrukcí, takže je možné si jej od začátku upravit podle vlastních představ. K nemovitosti vede cesta udržovaná obcí Polom pravidelně i v zimě. Takto jedinečná nemovitost se v České republice ke koupi nevyskytuje.

Zastavěná plocha zámečku 1.139 m², okolní pozemky jsou o rozloze 9.139 m², rybník je o rozloze 2.302 m². Součástí prodeje například projektová dokumentace k rekonstrukci a odbahnění rybníku.

Zámeček se nachází nedaleko obce a hradu Potštejn. V okolí řada vodních pramenů považovaných za léčivé. U zámečku se nacházely i lázně a kaplička byla zasvěcena sv. Pantaleonovi, patronu lékařů. Dále se v přímém okolí nachází rozhledna Vrbice, poutní kostel Homol, zámek Doudleby, několik golfových hřišť, lyžařský vlek Sopotnice a mnoho dalšího.

Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám