Pronájem prostoru kanceláří, 141 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Uhříněves
Ulice Bečovská
Cena 38 700 czk / měsíc
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Nabízíme k pronájmu výborně řešené kanceláře (o výměře 105 m2 + tři parkovací stání o výměře 36 m2) v novostavbě s výbornou dostupností do obchodní a průmyslové zóny Čestlice na D1 a také Chodova (výhoda pro ty, kdo poskytují subdodávky / servis velkým společnostem zde usídleným).

Dispozice tří kanceláří, které na sebe přímo navazují poskytuje dostatečný prostor pro sídlo společnosti, jednací prostory, v areálu lze řešit i další služby typu ateliér s možností dočasného ubytování.
Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, kuchyňka a parkování v uzavřeném dvoře, datové rozvody a dokonalé zabezpečení.

Lokalita Uhříněves je rychle rozvíjející se městská část Prahy s výbornou dostupností i do centra.

V případě potřeby můžeme nabídnout i jinou celkovou výměru kanceláře.
Vnitřní dispozice jednotlivých podlaží a kanceláří jsou variabilní.

Tři parkovací stání v ceně.

Zastávka MHD – bus na metro přímo před domem, zastávka vlak Praha Uhříněves 10 min chůze (trasa Benešov, Říčany – Praha hl. nádraží).

Městská část Praha 10 Uhříněves prochází posledních 15 let dynamickým rozvojem a stává se moderní pražskou čtvrtí s vyhledávanou rezidenční i firemní zástavbou.

Jedná se o ideální polohu v dosahu nákupní zóny Praha Čestlice/Průhonice a shopping park Praha Štěrboholy, včetně dobrého napojení na dálnici D-1 a štěrboholskou radiálu
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám