Prodej rodinného domu, 952 m2, Chýně

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Chýně
Městská část Chýně
Ulice Souběžná
Cena 13 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný, dvougenerační rodinný dům 7+2 o celkové užitné ploše 258 m2, který se nachází na klidném místě v dobře dostupné obci Chýně pouhé 4km od stanice metra Zličín.

Částečně podsklepený cihlový dům má dva samostatné vstupy a nabízí tuto dispozici.
V 1.NP, které je nyní řešeno jako 4+1 jsou 4 ložnice, koupelna s WC a menší obývací pokoj s kuchyní, který lze spojením s jednou z ložnic rozšířit a vytvořit tak obytnou část o výměře 30 m2. Dále pak v přízemí najdeme prostornou garáž o výměře 24 m2, dílnu s WC a umyvadlem o výměře 13 m2. Z garáže je vstup do sklepa o výměře 23 m2, který slouží jako sklad a technická místnost. Druhé nadzemní podlaží s dispozičním uspořádáním 3+1 je před dokončením a najdeme zde velký obývací pokoj spojený s kuchyní o celkové výměře 54 m2, dvě ložnice, koupelnu, samostatné WC, vstupní předsíň, zimní zahradu a terasu na kterou je vstup z obývacího pokoje a z koupelny. Ze zimní zahrady je hezký volný výhled do okolí a z terasy vidíme zahradu se vzrostlými keři, která nabízí dostatek soukromí. Parkování automobilů je možné v garáži pro jedno auto a další dvě na pozemku před garáží. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Vytápění je velmi úsporné, a to pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda. V ložnicích jsou umístěné radiátory, jinak je zde podlahové teplovodní vytápění. V obývacím pokoji v přízemí je krbová vložka. Okna jsou dřevěná dvojskla. Kanalizace je tlaková a do domu je také zavedena kabelová televize a O2.
V rychle rozvíjející se obci je MŠ a ZŠ, restaurace, pošta, supermarket Billa i menší prodejna potravin. Výborné autobusové i vlakové spojení s Prahou, linky 347 a 358 s dopravu na metro “B” Zličín a metro “A” Motol. Vlakem se lze pohodlně dostat na Smíchovské nebo Masarykovo nádraží.
Autem k metru Zličín trvá cesta 10 minut, na letiště 15 minut. Po okolí vedou cyklostezky, daleko není do romantických křivoklátských lesů, do Českého krasu a údolí řeky Berounky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám