Pronájem restaurace, 180 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Městská část Staré Město
Ulice Provaznická
Cena 465 987 czk / měsíc
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
Nabízíme přenechání nájemní smlouvy vyhlášené restaurace s dvacetiletou historií v centru Prahy. Restaurace se nachází v srdci Starého Města Prahy 1, poblíž metra Můstek, 60 m od Václavského náměstí, orientovaná na frekventované ulici.

Velkorysý sál o velikosti 214 m2 disponuje pěti okny, která zajišťují viditelnou atmosféru tradiční české restaurace s českou kuchyní a točeným pivem.
Prostor má cca 100 míst na posezení a letní zahrádku pro další 30 hostů. Hlavní místnost je rozdělena na 3 velké sály, bar, kuchyň a WC pro hosty. Technickou místnost, šatny, WC pro personál a skladové prostory naleznete v suterénu o rozloze 146 m2. Vše je zabezpečené kamerovým systémem na dálkové ovládání.

V zázemí je velká kuchyň se všemi kuchyňskými spotřebiči, vzduchotechnika, sklady pro potraviny, pivo a chladicí boxy.
V hlavní místnosti se nachází velký barový pult s pivní pípou, smlouva s Plzeňským pivovarem.

Nájemní smlouva s Magistrátem je prodloužena na dalších 20 let. Pracovní smlouvy s personálem jsou uzavřeny na dobu neurčitou (cca 12 zaměstnanců stabilně pracuje již mnoho let a s radostí zůstanou dále).

Odstupné ve výši 4.200.000 Kč zahrnuje prodej 100% podílu společnosti, která provozuje pouze tuto restauraci. Dále zahrnuje veškeré vybavení a zařízení, zásoby, alarm, internetové stránky, FB, vztahy s partnery, dodavateli a Magistrátem.

K dispozici ihned. Obrázky a plánky jsou pouze ilustrativní. Rádi poskytneme více informaci vážnému zájemci.

Pokud hledáte výjimečnou příležitost v centru Prahy, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám