Pronájem bytu 2+kk, 86 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Smíchov
Ulice Kobrova
Cena 23 000 czk / měsíc
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi pěkný a světly byt 2+KK v nové Vitality Rezidence v blízkosti metra Anděl.

Byt 2+KK, s obytnou plochou 77 m² se nachází v 3.patře novostavby, disponuje neprůchozí ložnici s balkonem a koupelnou s vanou, světlým obývacím pokojem s kuchyňským koutem se vstupem na další balkon s výhledem do zeleně. Obývací pokoj v nejbližší době bude nadstandardně vybaven luxusní francouzskou kuchyňskou linkou udělanou na míru. V ložnici již je prostorná manželská postel, a velké šatní skříně na chodbě poskytuji spoustu úložného prostoru.
Majitele jsou ochotni zakoupit další nábytek a spotřebiče.

Výhradně rezidentům je k dispozici recepce, společná místnost s krbem, společná party zóna s kuchyní, cvičební místnost, a venkovní relaxační zóna. Samozřejmostí jsou domácí služby jako úklid i personální IT servis.

Vitality Rezidence nabízí nadstandardní služby a péči, prostřednictvím kvalifikovaných smluvních partnerů i 24/7 domácí zdravotní péči. Když se zrovna necítíte zdravotně nejlépe, jste po úrazu, po nemoci apod., Vitality Rezidence poskytne vám všechny služby, které k vašemu životu aktuálně potřebujete.

Ve Vitality Rezidence najdete bydlení, které splní veškerá vaše přání.

Je možnost pronajat si sousední byt 1KK. Parkovací stání v garáži za příplatek.

Dopravní dostupnost této lokality je také výborná díky Strahovskému tunelu. Zastávka autobusu či tramvají se nachází jen pár metrů od rezidence, metro Anděl v pěší vzdálenosti stejně jak OC Nový Smíchov. Stačí přejít přes klidný park Sacre Coeur a město je připravené k vašim službám.

Pokud hledáte dlouhodobé a pohodlné bydlení na „prémiové adrese“, objednejte si prohlídku již dnes.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám