Prodej bytu 3+kk, 98 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Žižkov
Ulice U božích bojovníků
Cena 10 800 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásný vzdušný byt 3+kk/L (o výměře 98 m2 + lodžie 18m2), který se nachází v šestém nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.

Neorenesanční činžovní dům byl postaven v roce 1886 podle návrhu Josefa Fanty a je na seznamu kulturního a historického dědictví Národního památkového ústavu ČR. Dům je ve výborném stavu, v roce 2012 prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

Dominantou nabízené nemovitosti je prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní (o celkové výměře 42 m2) ze kterého je vstup na lodžii (o výměře 18 m2). Z lodžie je jedinečný výhled na Vítkov, sochu Jana Žižky a na panorama Prahy s pohledem na Pražský Hrad.

Dispozice bytu dále nabízí vstupní předsíň, šatnu, koupelnu s WC, ložnici (o výměře 19 m2) a galerii přístupnou z obývacího pokoje. Galerii (o výměře 23 m2) je možné využívat jako ložnici a pracovnu. Tento prostor lze případně uzavřít příčkou od obývacího pokoje a vytvořit zde samostatnou ložnici a pracovnu nebo další šatnu.
V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů a velké skříně na míru v ložnici. Na podlaze je dlažba a dřevěná plovoucí podlaha.
Topení a ohřev teplé vody zajištuje vlastní plynový kotel v domě.

Parkování je možné na modré zóně před domem nebo v okolních ulicích.
Jen pár minut pěší chůzí je centrum Prahy a veškerá občanská vybavenost. Vstup do parku Vítkov je přímo u domu.

Nabízená nemovitost je ve vlastnictví akciové společnosti. Jedná se o převod 100% akcií na nového vlastníka společnosti. Financování pomocí hypotečního úvěru je možné pouze v případě ručení jiné nemovitosti nebo je možné využít firemní úvěr na nákup akciové společnosti.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám