Prodej bytu 4+kk, 89 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Ulice Sokolovská
Městská část Karlín
Cena 6 700 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Představuji Vám družstevní byt se čtyřmi neprůchozími pokoji, který se nachází v domě na nároží ulic Sokolovská a Březinova. Přestože se jedná o přízemní byt, je zde klid - okna jsou do klidné Březinovy ulice a na druhou stranu do dvora ve vnitrobloku. Byt je nyní dlouhodobě tržně podjat a je obsazen spolehlivými podnájemci. Nicméně v případě Vaší potřeby v bytě bydlet jsme domluveni na tom, že podnájemcům pomůžeme s vyklizením bytu, aby se nový družstevník mohl v rozumném časovém horizontu do bytu nastěhovat. Na družstevním podílu je nesplacená anuita cca 830.000 Kč.

Ohledně samotného bytu - v něm proběhla částečná rekonstrukce, kdy byla předělána elektřina v celém bytě, byly položeny nové podlahy - v obývacím pokoji s kuchyňským koutem je plovoucí podlaha, v chodbě, v koupelně, na WC a v komoře je dlažba, ve všech třech ložnicích jsou koberce. Topení zajišťuje plynový kotel Protherm, rozvody topení jsou měděné. V samostatné komoře je umístěn zmíněný plynový kotel a pračka.

V okolí je veškerá občanská vybavenost a tramvajová zastávka je hned u domu. Jedná se tedy o velice strategickou polohu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám