Prodej chaty, 260 m2, Horní Blatná

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Město Horní Blatná
Městská část
Ulice
Cena 14 950 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme dvoupodlažní zděnou novostavbu horské chaty o dispozičním řešení 6+1/T, která se bude nacházet v samotném srdci přírody Krušných hor v obci Horní Blatná vzdálené 24 km od lázeňského města Karlových Varů.
Jedná se o jedinečnou investici - možnost pořízení si moderní nemovitosti v horském prostředí (ležící v nadmořské výšce 962 m), a to včetně vlastního pozemku o velikosti 594m2. Pozemek leží v intravilánu obce a je prostřednictvím obecní komunikace celoročně přístupný.

Nemovitost o celkové užitné ploše cca 260 m2 je rozložena do dvou nadzemní podlaží + zateplený půdní prostor, který lze využívat jako hernu nebo místnost na spaní.
V 1.NP se nachází velkorysá vstupní hala, ze které je přístupný sklad pro kola a lyže. Na vstupní halu dále navazuje obytný prostor, který se rozprostírá po celé délce objektu v jeho východní části a skládá se z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Na severní straně na obytný prostor přiléhá venkovní krytá terasa, ze které je půvabný výhled na okolní krajinu. Dále je na tomto podlaží umístěna úklidová místnost, toaleta a koupelna na kterou navazuje sauna s odpočinkovou místností s návazností na terasu.
Ve 2.NP se nachází galerie s pohledem do obytné části v přízemí, 5 pokojů a prostorná koupelna s toaletou. Druhou koupelnu s toaletou lze vystavět místo jedné z ložnic.
Materiálová paleta je tvořena především z přírodních materiálů jako dřevo a kámen. Okna budou z dřevěných rámů s izolačním trojsklem. Terasa bude dřevěná, fasáda z kamenné podezdívky a dřevěného svislého obkladu. Konstrukce domu je navržena zděná z tvárnic Porotherm 300 mm + tepelný izolant 120 mm, stropy železobetonové monolitické.
Chata bude napojena na inženýrské sítě (vodovod, kanalizaci, elektřina) a bude vybavena rozvody TV/SAT, internet. Vytápění bude pomocí elektrokotle, v obývacím pokoji je navržen krb. V ceně jsou povrchy podlah, zařizovací předměty a kuchyňská linka. Design lze po dohodě upravit dle požadavku klienta.

Naprosto výjimečná poloha na kopci nad obcí zaručuje majiteli nemovitosti klid, skvělé výhledy, soukromí a přímý kontakt s přírodou Krušných hor u historického Blatenského vodního příkopu (rok 1540) a jen několik málo desítek metrů od významné chráněné přírodní památky a lokality Vlčí jáma. Krátkou procházkou lze pak dojít na Blatenský vrch (1.043 m.n), jednu z dominant Krušnohoří, který je součásti známe zimní běžecké Krušnohorské magistrály. V těsné blízkosti (cca 300 m) se též nachází romantický hornoblatenský rybník, který v létě poskytuje možnost vodních radovánek.

Lokalita je ideální i pro sportovně založené rodiny, které prakticky " přímo z domu" mohou sportovat, či se vydat na turistickou turu. Chaty leží téměř přímo na Krušnohorské magistrále, která v létě nabízí turistům i cyklistům krásy celého Krušnohoří a v zimě nabízí ideální vyžití pro příznivce bílé stopy.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám