Pronájem hotelu, 5043 m2, Velká Lhota

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Ulice
Město Velká Lhota
Městská část Velká Lhota
Cena 10 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Cena za pronájem je smluvní, majitel je připraven na rozumnou domluvu. Cena bude zohledňovat stav objektu. Důležité je, aby hotel alespoň z části fungoval a nezůstal zcela bez využití.

Nabízíme k pronájmu hotel o užitné ploše 5043 m² na pozemku o velikosti 3248 m². Hotel, který se dříve jmenoval Tatranka, je umístěn přibližně 50m od vodní nádrže Bystřička a je známý v širokém okolí, za svého fungování měl zavedenou početnou klientelu. Nachází se na západním okraji Vsetínských vrchů či Vsetínských Beskyd. Vodní nádrž je hojně využívána k rekreaci, kolem nádrže stojí množství restaurací, stánků s občerstvením a půjčovna loděk. Oblast Valašska je populární turistickou oblastí, vyhledávaná zejména cyklisty a pro rodinnou rekreaci.

Jedná se o rekreační areál o ubytovací kapacitě 82 lůžek. Do současné podoby byl hotel přestavěn v letech 1987-1989, zkolaudován v roce 1989. Hotel disponuje množstvím provozních prostor, výukovými sály, stravovacími místnostmi, saunou, terasami, parkovištěm a vlastním hlubinným vrtem na minerální vodu. Pod hotelem u příjezdové komunikace se nachází vlastní zpevněné parkoviště (cca 10 míst). Výhodou objektu je i vlastní hlubinný vrt na minerální vodu o vydatnosti 0,7 l/s. Objekt je připojen na elektrickou energii, kanalizace je svedena do čistírny odpadních vod.

Hotel leží 8 km od silnice E57, hlavního tahu Moravskoslezského a Zlínského kraje. V dojízdné vzdálenosti 9 km do Valašského Meziříčí, 14 km do Rožnova pod Radhoštěm, 15 km do Vsetína, 45 km do Zlína, 70 km do Ostravy, 70 km do Olomouce, 120 km do Brna

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám