Prodej bytu 3+kk, 77 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Košíře
Ulice Vrchlického
Cena 5 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení pro rodinu, důležité je pro Vás bydlet co nejblíže centru města, ale nejste ochotni platit 8, 9 nebo 10 a více milionů korun?

Právě Vás by mohla zaujmout nabídka tohoto bytu 3+kk s lodžií, komorou na patře a sklepem v panelovém domě v ulici Vrchlického, nedaleko Anděla.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, především jádra, díky čemuž vznikla na poměry panelových domů opravdu velkorysá koupelna při zachování samostatného WC. Všechny pokoje jsou v udržovaném stavu, byt je připraven k okamžitému obývání.

Dům je spravován dobře fungujícím SVJ hospodařícím bez dluhů, nové či opravené jsou mj.: střecha, fasáda (včetně zateplení), stoupačky, okna, kotelna, výtahy, interiéry. K dispozici je v domě společná kočárkárna, SVJ pronajímá nebytové prostory.

Nízké měsíční náklady na bydlení cca 3.000,- Kč + spotřeba elektřiny a plynu (vaření).

Lokalita prochází a do budoucna bude procházet velkým rozvojem, čehož si všímají i developeři budující v okolí nespočet projektů. Dle plánů má dojít k utlumení dopravy na Plzeňské i Vrchlického a vytvoření příjemných městských tříd z obou těchto ulic.

Už dnes v okolí najdeme velké množství obchodů a služeb, lokalita je perfektně dostupná MHD (tramvaj pár desítek metrů od domu).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám