Prodej bytu 2+kk, 50 m2, Praha
Město |
Praha |
Typ nemovitosti |
Byty |
Druh objektu |
Cihlova |
Městská část |
Zličín |
Ulice |
Sazovická |
Cena |
5 790 000 czk / nemovitost |
Kontakt |
Fleischner Jan jan.fleischner@re-max.cz +420 603 146 315
|
Dům je pro Vás zbytečný, ale o zahrádku se připravit nechcete? Mám pro Vás řešení!
Nabízím pěkný ateliér s terasou o velikosti 115m2, která je z větší části zatravněna, na Zličíně, v novostavbě z roku 2018. Pozor - možnost rekolaudace na bytovou jednotku!
Ateliér je dispozičně řešen jako 2+kk se vstupem na terasu z obou místností. Patří k němu dále velký sklep a vyhrazené venkovní parkovací stání. V domě je ateliér situován ve zvýšeném přízemí (z úrovně ulice dosažitelný výtahem), terasa je vyvýšená proti ulici díky umístění na střeše garáže.
Poplatky 2946,- Kč + elektřina.
Lokalita se skvělou dopravní dostupností - jak autem (napojení na Pražský okruh), tak MHD - stanice metra Zličín vzdálena pár minut pěšky. Veškeré obchody najdete v nedalekém obchodním centru Metropole Zličín, ostatní služby pak ve starém Zličíně.