Prodej bytu 2+kk, 53 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Nusle
Ulice 5. května
Cena 5 180 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme hezký zrekonstruovaný byt 2+kk s balkónem (o celkové výměře 53,21m2), který se nachází ve třetím patře udržovaného cihlového domu.

Dispozice bytu obsahuje dva velké pokoje ( o výměře 20,5 a 16,24 m2), vstupní předsíň, komoru, koupelnu s rohovou sedací vanou a samostatné WC. Balkón je přístupný z předsíně a je z něj hezký výhled do zeleného prostorného dvora okolních domů. Byt má novou koupelnu, WC, nové rozvody elektřiny, vlastní plynový kotel se zásobníkem, vstupní bezpečnostní protihlukové dveře a nová plastová okna. Na podlaze je ve velkém pokoji krásná dřevěná podlaha, v kuchyni a v předsíni nové lino, jinak dlažba.
V bytě zůstává kuchyňská linka se spotřebiči dle dohody.

Orientace bytu je na dvě světové strany, a to na jihozápad do ulice 5.května a na severovýchod do klidného dvora.
Za byt se platí nízké měsíční poplatky 2.212 Kč včetně platby do fondu oprav. Ohřev teplé vody a vytápění je úsporné, etážové.
Dům má novou střechu, opravené stoupačky a v plánu je rekonstrukce chodeb.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pár kroků od domu je vstup do metra Vyšehrad nebo Pražského povstání. Relaxovat lze při posezení na balkóně nebo v nedalekých Vyšehradských a Lumírových sadech. Park Jezerka je také jen několik minut pěšky od domu.

Byt je vhodný k pohodlnému bydlení v centru města, ale i jako investice k následnému pronájmu, a to díky jeho výbornému umístění.
Osobní vlastnictví, možnost financování hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme vyřídit.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám