Prodej rodinného domu, 412 m2, Praha

Město Praha
Městská část Stodůlky
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice U mydlárny
Cena 28 500 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Ve výhradním zastoupení nabízíme tuto krásnou vilu. Tato vila je pro ty z Vás, kdo očekáváte od života prvotřídní standard, hodně prostoru a zároveň nemáte zapotřebí každému dokazovat, jak velký máte dům. Stačí, že to víte vy.

Z ulice to vypadá jako bungalov s malým podkrovím. Ale v domě jsou 3 bytové jednotky ve čtyřech podlažích - každá s vlastním vstupem ze zahrady, ale zároveň jsou všechny vnitřním schodištěm propojeny. Bydlet zde může velká rodina, dvě nebo i tři generace jedné rodiny, případně zde můžete bydlet s rodinou a jednu jednotku pronajímat. Do garáže se vejdou dvě auta (stály zde i dvě velká SUV vedle sebe), na zahradu je pak možné vjet se dvěma auty za sebe. Celkem tedy bez problémů můžete mít zaparkovaná 4 auta na svém pozemku.

Užitná plocha domu je 412 m2, zahrada pak nabízí 599 m2. Na hranici pozemku protéká v kamenném korytu potůček, takže zde máte příjemnou zvukovou kulisu tekoucí vody. Toto je exkluzivní nemovitost a pokud se člověk pro takovýto dům rozhodne, musí znát o něm co nejvíce informací. Proto jsme připravili technický průkaz nemovitosti, abyste věděli, že na Vás ze skříně nevypadne nějaký kostlivec.

Projděte si zatím tento dům a zahradu online v klidu domova. K dispozici máte virtuální 3D prohlídku, videoprohlídku, obsáhlou fotogalerii a také webovou stránku www.rezidenceumydlarny.cz . Pokud se pro tuto výjimečnou nemovitost opravdu nadchnete, tak zavolejte či napište makléři.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám