Prodej bytu 2+1, 57 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Letňany
Ulice Chlebovická
Cena 4 750 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 2+1 o celkové ploše 57,6 m² v revitalizovaném panelovém domě v oblíbené lokalitě pražských Letňan. Máte hlavu plnou nápadů a snů, které byste rádi realizovali? Pokud ano, tak právě na Vás čeká tato nabídka. Byt je ve vhodný na rekonstrukci, je tedy možné si jej od začátku upravit podle vlastních představ. V minulosti prošel částečnou rekonstrukcí - kuchyně, koupelna, toaleta a vyzděné jádro.

Byt v osobním vlastnictví se nachází v panelovém domu s výtahem. Skládá se z dvojice pokojů (14 m² a 16 m²), prostorné lodžie (4 m²), kuchyně (10 m²), vstupní chodby (6,6 m²), komory (2,6 m²), koupelny (2,7 m²) a samostatného WC (1,7 m² ). K bytu také náleží sklepní kóje (1,7 m²). V bytě je zaveden plyn. V domě je dostupné vysokorychlostní kabelové připojení UPC a kočárkárna. Z bytu je výhled pouze do zeleně a do klidné ulice s prostorným parkovištěm.

V okolí kompletní občanská vybavenost, u domu na výběr několik ZŠ, MŠ a prodejen potravin. Letňany se rychlým tempem rozvíjí, v posledních letech zde bylo vybudováno obchodní centrum s multikinem, plavecký bazén, zimní stadion, sport centrum (tenis, badminton, šerm), k dispozici je zdravotní středisko, knihovna, lesopark Letňany a mnoho dalšího. Výborná dopravní obslužnost skrz denní i noční linky autobusů MHD a metro C Letňany.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám