Prodej pozemku pro bydlení, 1220 m2, Horoměřice

Typ nemovitosti Pozemky
Město Horoměřice
Městská část Horoměřice
Druh objektu
Ulice Severní
Cena 10 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
Nabízíme krásný pozemek o velikosti 1220 m² k výstavbě rodinného domu v obci Horoměřice, v těsném sousedství Prahy.
Jedná se o rovinatý pozemek se vrostlými ovocnými stromy na klidném místě. Elektřina, voda a kanalizace se nacházejí přímo na pozemku, což výrazně snižuje náklady na připojení. Příjezd na pozemek zajištěn z obecní ulice.
Dle platného územního plánu obce Horoměřice je zde možné postavit pouze rodinný dům. Momentálně se na kraji pozemku nachází podsklepený domek (cca 30 let starý), který není zkolaudován.

V obci je dobrá občanská vybavenost: škola, školka, hřiště, pošta, obchody, v nedalekých Nebušicích se pak nachází mezinárodní škola International School of Prague. Lokalita je také oblíbená pro množství cyklostezek a turistických tras, v dosahu je dále Divoká Šárka, Kozí hřbety a Tiché údolí.
Autobusová zastávka «Horoměřice, Velká Brána» se nachází v těsné blízkosti od pozemku, 650m. K metru Bořislavka se dostanete za 19 min nebo za 10 min autem. Výborná je také dostupnost letiště Václava Havla.

Bydlení v této obci na dohled od Prahy poskytne klidné bydlení s nepřebernou možností vycházek či vyjížděk na kole i běžkách a zároveň velmi dobrou dopravní dostupnost.

Dle informace ze stavebního úřadu, pozemek se nachází ve III. speciálním ochranném pásmu obrany státu. Zastavitelnost pozemku je 30 %, se připouští výstavba do max. výšky 10 m nad terénem, střešní krytiny ani opláštění nesmí být z kovového materiálu. V tomto ochranném pásmu je zákaz staveb, které jsou zdrojem elektromagnetického rušení a vf záření.

Jedná se o území pro bytovou výstavbu při okraji obce na ploše stávajících sadů. Navrhované domy budou řešeny formou izolovaných rodinných domů se šikmými střechami, o max. výšce 2 NP + podkroví. Druh pozemku na katastru je uveden jako zahrada. Dle aktuálního územního planu pozemek je v čistě obytném území - Území sloužící pro bydlení.

Nemovitost bude prodána zájemci, který předloží nejlepší nabídku. Pro více informací kontaktujte makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám