Prodej bytu 2+1, 52 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Libeň
Ulice Sokolovská
Cena 5 385 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme dobře řešený světlý byt 2+1 o výměře 52 m2, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.

Dispozice bytu obsahuje obývací pokoj 20,1 m2, ložnici 13,2 m2, kuchyň s oknem 9,3 m2, vstupní předsíň 4,2 m2, koupelnu s vanou a samostatné WC.
Byt má výborné dispoziční uspořádání viz plánek u fotodokumentace. Případně je možné byt upravit na 2+kk, kde by mohl vzniknout propojený obývací pokoj s kuchyní o celkové výměře cca 27 m2, ložnice orientovaná do klidného uzavřeného dvora o výměře cca 16 m2 a zvětšená koupelna.
Byt je orientovaný na JJV a SSZ.
Byt má bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna se žaluziemi, jinak je v původním stavu. Na podlaze je lino a pod koberci jsou parkety a parketové vlysy. Do bytu je zaveden plyn.
Velkou výhodou této nabídky je, že současně s koupí bytu v osobním vlastnictví získá nový majitel i členství v družstvu, které vlastní nebytové prostory a několik bytů v domě.
Vysoký roční příjem pro družstvo zůstává ve fondu oprav a díky tomu se zde platí velice nízké měsíční poplatky ( 2 800,-Kč včetně fondu oprav 250,-Kč).
Dům je průběžně rekonstruován, není zatížen žádným úvěrem a má našetřené prostředky pro případné budoucí opravy.
Parkování je možné u domu na modré zóně nebo pro bydlící majitele bytu ve dvoře objektu.
K bytu náleží sklepní kóje.

Dům se nachází na velmi atraktivním místě, jen pár kroku od Galerie Harfa, O2 Areny a vstupu do metra Českomoravská. V okolí je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, dětská hřiště). Nedaleko domu je park Podviní, kde je možné široké sportovní a relaxační vyžití.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám