Prodej bytu 2+1, 51 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Hostivař
Ulice plukovníka Mráze
Cena 3 890 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 2+1 (2+kk) o celkové ploše 51,2 m², v osobním vlastnictví, s výhledem do zeleně. Byt je umístěn v 1. patře (zvýšené přízemí) kompletně zrekonstruovaného, zatepleného, pečlivě udržovaného panelového domu, v Hostivaři, v ulici plk. Mráze.

Byt se skládá z dvojice pokojů (16,5 m² a 12,15 m²), kuchyně (7,8 m²), vstupní chodby, komory, koupelny a samostatného WC. V minulosti prošel rekonstrukcí. K bytu také náleží sklepní kóje. V domě je dostupné vysokorychlostní kabelové připojení UPC. Parkování je možné v přilehlých ulicích, bez parkovacích zón.

Výborná dopravní obslužnost do centra Prahy - do 450 m k tramvajové a autobusové zastávce i s nočními spoji, popřípadě k železniční stanici Nádraží Hostivař odkud jste na hl. nádraží za 17 min. Na procházky / cvičení láká např. nedaleký lesopark Hostivař okolo zdejší vodní nádrže. V okolí také kompletní občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, prodejny potravin, zdravotní středisko, plavecký bazén, tenisové haly nebo golfové hřiště.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám