Prodej rodinného domu, 253 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Holyně
Ulice U smolnic
Cena 34 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Chcete bydlet v Praze, ale zároveň na klidném místě v dosahu přírody? Nechcete se pouštět do stavby vlastního domu a projekty developerů Vám nic neříkají? Máme pro Vás řešení.

Nabízíme elegantní vilu, která svým obyvatelům bude perfektně sloužit. Dům byl postaven v roce 2008 a na jeho výstavbě se rozhodně nešetřilo. Jedná se o cihlovou, bytelnou stavbu, osazenou bezpečnostními okny s trojskly, vytápěnou kvalitní rekuperací, čerpající část elektrické energie z fotovoltaických panelů na střeše.

Dům je v tuto chvíli promyšleně rozdělen na 5 zón:

První, obytná zóna v přízemí nabízí velký prostor, kde na sebe plynule navazuje kuchyně, jídelna, obývací pokoj a terasa se vstupem do koupacího biotopu. Pocit domova zde umocňuje i krb, díky oknům do třech světových stran (sever, jih, západ) je zde dostatek světla.

Druhou zónou je sousední hostinská část s posuvnými dveřmi oddělitelnou chodbou, samostatnou toaletou, koupelnou s walk-in sprchou a ložnicí/pracovnou.

Třetí zóna je v tuto chvíli využita pro dětské pokoje, nachází se v mezipatře nad garáží a dílnou a obsahuje dvě ložnice a šatnu.

Čtvrtou zónu lze označit jako
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám