Prodej bytu 2+kk, 58 m2, Květnice

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Drevena
Město Květnice
Městská část Květnice
Ulice Na Ladech
Cena 4 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte klidné bydlení, netoužíte bydlet přímo ve městě, ale chcete mít zároveň vše po ruce?

Nabízíme moc pěkný byt v komorním projektu z roku 2004 v Květnici, obci bezprostředně sousedící s východním okrajem Prahy. Byt 2+kk o příjemné rozloze 58 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží s vlastním vstupem z klidného vnitrobloku. Celý projekt je situován do lokality rodinných domů.

Obývací pokoj s kuchyňskou linkou disponuje velkým francouzským oknem, k bytu patří i komora (přímo v bytě). Byt je v naprosto perfektním stavu, bez nutnosti jakýchkoliv investic.

Objekt je kvalitně postavenou a dobře zateplenou dřevostavbou. I přes vytápění přímotopy (ovládané skrze centrální termostat) a ohřev vody vlastním elektrickým boilerem je spotřeba elektrické energie pouze 1000 - 1200 Kč měsíčně! To spolu s nízkými poplatky zajišťuje provozní náklady nižší než 2500 Kč. V domě je k dispozici společný sklad/kolárna.

Lokalita hned vedle Prahy, z bytu je to 300 m na konečnou zastávku autobusu MHD v Újezdu nad Lesy, stejně tak k Albertu a dalším obchodům a službám. Květnice je příjemná obec, lokalita nabízí mnoho možností na výlety do přírody, zároveň jste za 5 minut na Pražském okruhu či za 10 minut na P+R u metra Černý most. Nejen sportovci jistě ocení nedaleký Klánovický les.

Prohlídky stále probíhají, v případě zájmu možnost vystavit potvrzení o cestě na prohlídku mimo okres, případně možnost on-line prohlídky přes Vaši oblíbenou aplikaci umožňující videohovor.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám