Prodej bytu 1+kk, 35 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Horní Měcholupy
Ulice Mantovská
Cena 3 950 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásný nový byt 1+KK/B o celkové výměře 35,2 m2, z toho balkon 5,8 m2, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží novostavby z roku 2019 v projektu Javorová čtvrť.

Dispozice bytu obsahuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (celkem o výměre 21,2 m2), vstupní předsíň (o výměře 4,3 m2) a koupelnu s WC (o výměře 3,9 m2).
Byt má ideální orientaci, a to na východní stranu směrem do zeleně. Na balkon o rozměrech 373cm×144 cm pohodlně umístíte i jídelní stůl se židlemi. Velkou výhodou této nabídky je, že součástí prodeje a v ceně je i vnitřní garážové stání a velký zděný sklep o výměře 5,6 m2.
Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Vstupní dveře jsou bezpečnostní.
V bytě zůstává kuchyňská linka, elektrický sporák, lednička a skříň s věšákem v předsíni.

Javorová čtvrť má výbornou dopravní obslužnost – pár kroků od domu je autobusová zastávka se spojením ke stanicím metra „C“ Háje, metra „A“ Skalka a metra „B“ Vysočanská. Přímo do centra Prahy se však nejrychleji dostanete vlakem, cca za 20 minut. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Ke sportování nebo relaxaci lze využívat nedalekou Hostivařskou přehradu s okolním rozsáhlým lesoparkem a také území Dobré Vody spadající pod přírodní park Botič – Milíčov. V blízkosti je také vyhledávané golfové hřiště Golf Hostivař.

Byt je ihned volný.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám