Pronájem bytu 2+kk, 50 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Holešovice
Ulice Argentinská
Cena 17 000 czk / měsíc
Kontakt
Schořová Hana
hana.schorova@re-max.cz
+420 731 507 460
Nabízíme k pronájmu nový nevybavený byt 2+kk o výměře 50,57 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází v 5. nadzemním podlaží moderního bytového projektu VIVUS, dokončeného v roce 2020. Nachází se v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a skvělé dostupnosti k nábřeží Vltavy či historickému centru Prahy.

Byt má dvě samostatné místnosti, obě vedoucí na lodžii o výměře 7,21 m2. V jedné z těchto místností je připravena část pro kuchyňský kout, jehož vizuální stránku bude nájemce řešit přímo s majitelem, který jej po domluvě pořídí. Hned u vchodových dveří v prostorné chodbě se nachází vstup do koupelny s vanou a WC. Celý byt je situován do klidného vnitrobloku bytového komplexu. K bytu náleží sklepní komora o výměře 1,76 m2 a parkovací stání v 2 p.p. budovy. Vychytávkou jsou vestavěné venkovní rolety řízené dálkově z pohodlí bytu.

Jedná se o velmi atraktivní lokalitu s nespočtem kaváren a restaurací, kulturního vyžití a sportu. Do centra se dostanete během pár minut pomocí metra C – Nádraží Holešovice (autobusové a vlakové spojení), tramvají či příjemnou procházkou přes řeku. V bezprostřední vzdálenosti se nachází supermarket Billa, Penny, lékárny, různé obchody s potravinami či hospůdky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám