Pronájem garsoniéry, 22 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Jinonice
Ulice Peroutkova
Cena 9 000 czk / měsíc
Kontakt
Takáč Dominik
dominik.takac@re-max.cz
+420 776 113 130
Nabízím k pronájmu zařízený byt 1+kk v rekonstruované rezidenci v Bloku, která je zasazena do vilové čtvrti Pražských Jinonic. Klidná okrajová část Prahy 5 na rozmezí části Radlic a Jinonic, veškerá občanská vybavenost, areál Waltrovka, dětské hřiště, park, supermarket Billa, Starbucks, restaurace, pošta, na dosah rovnou dvě zastávky Metra (Radlická, Jinonická) v docházkové vzdálenosti od rezidence, dále potom dvě zastávky autobusu a také možnost placeného parkování.

Byt se nachází v druhém podlaží s výtahem, součástí bytu je k dispozici využití pro rezidenty také společných prostor, TV Room, terasa, prádelna, a moderní fitness. Byt je situován na východní stranu s výhledem na vilovou zástavbu dále potom na část centra města.

U vstupu do bytové jednotky naleznete vestavěné skříně s úložným prostorem, na pravé straně se nachází samostatná koupelna se sprchovým koutem, součástí jednotky je vybavená kuchyň s vestavěnou lednicí, myčkou, 2x komoda, prostorná postel s úložným prostorem, pohodlný gauč a konferenční stůl.

Byt se pronajímá kompletně vybavený a můžete tak začít bez starostí ihned bydlet.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám