Prodej vily, 592 m2, Týnec nad Sázavou

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Týnec nad Sázavou
Ulice
Městská část Krusičany
Cena 17 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Samostatně stojící rodinná vila se nachází v krásném a ekologicky čistém prostředí středočeského Posázaví s lehce dosažitelnou občanskou vybaveností v Týnci nad Sázavou, Benešově u Prahy nebo v Praze. Jižně orientovaná zahrada nabízí dostatek soukromí a poskytuje pěkné výhledy do okolní krajiny.

Dům navržený a vyprojektovaný arch. Leopoldem Zemanem byl dostaven a zkolaudován v létě 1995. Nemovitost o užitné ploše 592 m² se skládá z polosuterénu, přízemí, podkroví, půdy a garáže s dílnou. V polosuterénu je k dispozici například dvojgaráž s přímým vstupem do domu, kancelář, kuchyňka, posilovna se soláriem, WC, koupelna, sauna, tech. místnost a šatna. Přízemí disponuje vstupní halou, prostorným obývacím pokojem s krbem, kuchyní se spíží, jídelnou s francouzským oknem, zimní zahradou, terasou, WC, prádelnou, koupelnou a dvojicí šaten. V podkroví se nachází pět ložnic, WC, koupelna, sklad, šatna a WC s koupelnou. V nejvyšším patře prostorná půda s možností uskladnění věcí.

Jižně orientovaná zahrada o rozloze 1448 m² také poskytuje plno prostoru a komfortu. Nachází se zde bazén 8x4 m (vytápěný, osvětlený s pískovou filtrací), sprchový kout, krb s udírnou, odvodňovací systém dešťové vody, kopaná studna, dálkově ovládaná vjezdová vrata, zahradní domek, čistička odpadních vod, skleník, travnaté volejbalové hřiště, osvětlení, vzrostlé ovocné stromy, keře a okrasné rostliny. Součástí také garáž 120 m² s dílnou a možností budoucí nástavby (připravené přípojky).

Dům byl postaven ve vzorné kvalitě s důrazem na každý detail a s použitím co možná nejkvalitnějších materiálů. Vybavení domu zahrnuje izolační omítky Otavit, bezpečnostní systém celého domu, domácí telefon, kompletní anténní systém, izolaci Antiradon, vestavěný trezor, tepelné čerpadlo Mitsubishi a mnoho dalšího. K nemovitosti při prodeji kompletní projektová dokumentace, vedení sítí atd.

Karta nemovitosti s podrobnějšími informacemi: http://bit.ly/RK-Krusicany

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi zařídíme. Ohledně podrobnějších informací a jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám