Prodej rodinného domu, 250 m2, Větřní

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Větřní
Městská část Větřní
Ulice Za Kostelem
Cena 7 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Völfl Jiří
jiri.volfl@re-max.cz
+420 604 286 504
Velký dům u lesa s rozlehlým pozemkem a nádherným výhledem do Vltavského údolí se nachází na okraji obce Větřní u Českého Krumlova.

Dům z roku 1978 o celkové ploše cca 250 m2 má dvě podlaží a půdu, v 1.NP je garáž + technické místnosti a byt 1+1 s koupelnou a WC, ve 2.NP byt 4+kk s příslušenstvím. Oba byty jsou samostatně přístupné ze společného schodiště. Půdní prostory jsou připraveny pro vznik dalšího menšího bytu.

V posledních deseti letech proběhly průběžné rekonstrukce (střecha, komín, rozvody elektřiny a topení, výměny oken a dveří, nová omítka, nový přístřešek na auto, nové podlahy a dlažba, rekonstrukce jednotlivých místností horního bytu vč. nové kuchyně). Vytápění je zajištěno plynovým kotlem (alternativou je stále funkční kotel na tuhá paliva), dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Město Větřní je součástí Regionálního svazku obcí Vltava. Je zde kompletní infrastruktura; školy, školky, lékaři, obchody, restaurace. sportoviště. Více se můžete dozvědět na www.obecvetrni.cz.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám