Prodej bytu 3+kk, 105 m2, Měšice

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Město Měšice
Městská část Měšice
Ulice Revoluční
Cena 5 750 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme nemovitost, prostornou bytovou jednotku 3+kk v osobním vlastnictví (o výměře 105 m2) s možností dispoziční změny na 4+kk, která se nachází v cihlovém domě o dvou bytových jednotkách.

Dům je umístěn na oploceném rovinném pozemku o celkové výměře 1101 m2. K posezení, relaxaci a pěstování ovoce a zeleniny slouží jižně orientovaná zahrada o celkové výměře 897 m2, která tvoří podíl na společných prostorech k bytu.

Byt je rozložen do dvou nadzemních podlaží. V přízemí je vstupní chodba se novým schodištěm (o výměře 8 m2) po kterém pohodlně vystoupáme do prvního patra, jenž obsahuje vstupní halu/ pracovnu (o výměře 19 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (o výměře 26 m2), ložnici (o výměře 17 m2), velký pokoj s okny na dvě světové strany (o výměře 24 m2), který by šel rozdělit na dva dětské pokoje. Dále je v prvním patře předsíň, koupelna s vanou a WC zvlášť. Koupelna i WC mají díky oknům zajištěné přirozené denní světlo a větrání. Z haly je možný přístup na půdu, která je rovněž podílem na společných prostorech v podílovém spoluvlastnictví, ale je na ní vstup jen z tohoto bytu. Sousední byt má cca 92 m2 a je umístěn pouze v přízemí domu.

Dostatek úložných prostor zajišťují 2 vestavěné skříně v bytě a garáž s přístavky na zahradě.
Garáž a přístavky jsou také v podílovém spoluvlastnictví a slouží výhradně jako úložné prostory pro oba byty.
V bytě proběhla částečná rekonstrukce topení, vody a elektřiny. Jsou zde podhledy s bodovým osvětlením, plastová okna se žaluziemi, na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha.
Součástí prodeje je kuchyňská linka včetně spotřebičů (elektrická trouba, plynová varná desky, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř, lednička s mrazákem) a vestavěné skříně.
Vytápění je pomocí společného plynového kotle pro dvě bytové jednotky, ohřev teplé vody je vlastním boilerem. Do bytu je nově zaveden obecní vodovod, kanalizace je obecní – tlaková. Na zahradě je možná zálivka ze studny. Měsíční náklady na provoz včetně elektřiny, plynu, vodného a stočného jsou cca 3 600Kč.

Parkování automobilů je možné před vjezdem na pozemek nebo (po úpravě nové pochozí zámkové dlažby) na pozemku vedle domu.
V obci a ve vedlejších, těsně sousedících, obcích je veškerá občanská vybavenost – MŠ, ZŠ (cca 1 km od domu), potraviny, pošta, obecní úřad. V obci je dále zámecký park a napojení na nové cyklostezky. Nedaleko je autobusová zastávka a vlaková stanice.

Nemovitost doporučuji jako ideální rodinné bydlení v blízkosti Prahy s veškerou občanskou vybaveností v okolí a možností využití výhod zahrady, úložných prostor a případného dispozičního uspořádání bytu na 4+kk.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám