Prodej obchodního prostoru, 750 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Modřany
Ulice Lysinská
Cena 22 890 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný a velmi variabilní objekt občanské vybavenosti v lokalitě Prahy, v Modřanech, v ulici Lysinská – Barunčina.

Objekt je nyní stavebně rozdělen na 5 samostatných jednotek, které jsou kolaudovány na konkrétní užívání. Je zde obchod, kanceláře, prostory vhodné pro další kanceláře, sklad či showroom, fitness centrum a sklad.

Vnitřní prostory lze znovu propojit a stavebně otevřít, např. pro velký Showroom.


Všechny jednotky mají každá vlastní vchod, vlastní podružný plynoměr, vodoměr a samostatný elektroměr. Vytápěny jsou plynovými kotly.

Obchod je nyní pronajat a slouží jako obchod potravin, tzv. Večerka.

Kanceláře jsou rovněž pronajaté, nyní geodetické firmě a skládají se ze dvou kanceláří, koupelny se sprchovým koutem, toalety a kuchyně.

Oba pronájmy jsou v objektu dlouhodobě, vše bez problémů. Nájemci v objektu rádi setrvají i po změně majitele, jinak je výpovědní lhůta smluvně stanovena na 3 měsíce.

Prostory fitness a showroomu jsou po rekonstrukci. Nachází se v přízemí a suterénu budovy. Přízemí se skládá z průchozí kanceláře – recepce, kde je umístěna kuchyňka, dále velké kanceláře a malé místnosti. V zadní části nalezneme toalety pro dámy; pány (včetně pisoárů), technickou místnost s výlevkou a kotelnu.

Do suterénu vedou schody z haly, kde je umístěn i výtah s nosností 500kg.

Suterén nabízí několik menších a větších prostor.

Tato nemovitost prošla od 90.let stavebními úpravami, včetně nové střechy.

Podlahové krytiny - zátěžové koberce, pvc, dlažba a v suterénních v místnostech na cvičení speciální sportovní gumová podlaha.

Veškerá občanská vybavenost v místě. Nedaleko je například Kaufland, poliklinika Modřany, policejní akademie.

Dostatek parkovacích míst před domem. Automobilová doprava - rychlé napojení na městské okruhy. MHD: Přímo zastávka autobus č. 117 Tyršova čtvrť.

Osobní vlastnictví s možností financováním úvěrem, kterým Vám rádi pomůžeme vyřídit.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám