Prodej rodinného domu, 486 m2, Žatec

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Oblouková
Město Žatec
Městská část Žatec
Cena 4 190 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi městský činžovní dům v centru historického města Žatec, které je nominováno do Seznamu světového dědictví UNESCO, má tedy velký potenciál do budoucna.

V přízemí a v patře domu se nachází 2x byty 2+1 a 3+1 s vlastními vchody a sociálním zařízením. Jeden z bytů je ihned obyvatelný. V podkroví domu je dostatek prostoru na vybudování půdní vestavby pro další bytové jednotky. Na úrovni půdy se nachází terasa o velikosti 60 m². V suterénu se nachází prostorný sklep. Součástí domu je i dvůr o velikosti 80 m², garáž a dílna. Dům je dále vhodný k rekonstrukci, je tedy možné si jej od začátku upravit podle vlastních představ a přizpůsobit si jej i dispozičně.

Žatecko je po dlouhá staletí největší chmelařská oblast a Žatec byl pro mimořádnou kvalitu pěstovaného chmele a piva také královským městem. Řada zdejších objektů prochází kompletní rekonstrukcí, vznikají zde muzea, školy a pořádají se zde různé kulturní akce. Oblast láká například i na cykloturistiku díky velmi pěkné přírodě plné pastvin a luk. Dům je tedy zajímavý i pro své možné komerční využití.

V docházkové vzdálenosti od domu se nachází mateřská školka, základní škola, lékař, obchod s potravinami, bazén, knihovna, pošta, autobusové nádraží a mnoho dalšího. Dostupnost do Prahy po D7 nebo D6 do 1 hod. Pohodlné parkování přímo u domu nebo na vedlejším náměstí.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám