Prodej rodinného domu, 460 m2, Kamenice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Kamenice
Městská část Kamenice
Ulice Kruhová
Cena 28 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme velkorysou vilu 9+1 s užitnou plochou 460 m2 (+ tři terasy dohromady o výměře 120 m2), která se nachází v atraktivní a vyhledávané obci Kamenice nedaleko Prahy, v klidné slepé ulici.

Zděný dům je rozložen do třech podlaží a má čtyři koupelny a čtyři WC. Dominantou 1.NP je jedinečně prostorný obývací pokoj s navazující jídelnou o celkové výměře 85 m2. Dále je na tomto podlaží kuchyň, pokoj pro hosty/pracovna, koupelna, WC, šatna, zádveří a vzdušná hala s dřevěným schodištěm z masivu po kterém se pohodlně dostaneme do 2.NP. Na tomto podlaží jsou prakticky rozloženy čtyři pokoje, dvě šatny, dvě koupelny a galerie. Jsou zde i dva balkony s krásným výhledem do okolí a do zeleně.
V podzemním podlaží najdeme několik místností, které lze využít jako skladový prostor nebo na umístění sauny, ale také hobby místnost s krbem, ze které je vstup na venkovní terasu a do zimní zahrady. Zimní zahrada spojuje toto podlaží s obývacím pokojem samostatným schodištěm. Dále je na tomto podlaží technická místnost, WC a koupelna. Dům lze díky této členitosti využívat jako dvougenerační nebo mít ve spodním podlaží kancelář se samostatným vstupem přímo z venku.

Vila byla postavena z cihel Porotherm 440 mm v roce 2001 a v loňském roce proběhla kvalitní rekonstrukce balkónů a interiérů. Byly použity kvalitní materiály - třívrstvé dřevěné podlahy, benátské štuky, přírodní vápenné omítky, kvalitní sanita a zařizovací předměty - velkoformátová dlažba, kámen travertin. Na některých oknech jsou venkovní bezpečnostní rolety, moskytiéry a látkové rolety. Vnitřní dveře jsou z masivu. Dům je vybaven alarmem, dvěma krby a je napojen na všechny inženýrské sítě. Plynový kondenzační kotel byl instalován před 3 lety. Topení je v 1.NP teplovodní podlahové, stejně tak ve všech koupelnách. V ostatních pokojích jsou radiátory.

Celková výměra pozemku je 1091 m2 a vzrostlá okrasno-ovocná zahrada poskytuje dostatek soukromí a několik míst/teras k posezení a relaxaci.

Pohodlné parkování pro více automobilů řeší dvougaráž a zpevněná parkovací plocha na vlastním pozemku i před ním.

V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost a široké možnosti volnočasových aktivit: mateřská a základní škola, lékárna, knihovna, supermarket, lékařská péče, 3 golfová hřiště, relaxační centrum, zimní stadion, tenisové kurty, v zimě udržované běžecké trasy. V okolí jsou lesy, rybníky a jízdárny. Výborná dopravní dostupnost do Prahy – snadné napojení na D1 a Pražský okruh, autobusové spojení do Prahy každých 15 minut.

Doporučuji prohlídku této výjimečné nemovitosti.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám