Prodej bytu 3+1, 106 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Smíchov
Ulice Zborovská
Cena 12 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení co nejblíže centra města, ale mimo typické turistické lokality?
Smíchov a především jeho část u Janáčkova nábřeží je právě takovým místem.

Nabízíme pěkný, prosvětlený byt ve 4. patře činžovního domu ve Zborovské ulici. Činžovní dům prošel v nedávné době rekonstrukcí, která mimo půdní vestavby přinesla i novou střechu a fasádu, zrestaurovanou reprezentativní vstupní chodbu a krásná nová špaletová okna.

Byt není ve zcela původním stavu, je ihned obyvatelný, ale čeká spíše na rekonstrukci dle představ nového majitele. Dispozičně je nyní řešen jako 3+1, s kuchyní (se spíží) orientovanou do klidného vnitrobloku. Ostatní tři pokoje jsou orientovány na západ do Zborovské ulice. Ta již dávno není dvouproudou dopravní tepnou, ale městskou ulicí se zelení a místy k parkování. K její izolaci přispívá jednak poloha bytu až ve 4. patře, jednak již zmíněná kvalitní nová okna. Nábytková stěna v ložnici tvoří praktickou šatnu. V bytě je funkční krb, vytápění je řešeno plynovým kotlem (stejně tak ohřev vody).

Výjimečná je především lokalita. Činžovní dům se nachází v druhé ulici od řeky, hned vedle Dětského ostrova. Pěšky se pohodlně dostanete na Petřín či do Kinského zahrady, o pár desítek metrů dál stojí osmileté gymnázium, všude kolem je velké množství restaurací či kaváren.

Byt je v současné chvíli vyklizený a připraven k předání novým majitelům. Poplatky při užívání nájemníky s malými dětmi vychází na 5661 Kč, spotřeba elektřiny na 1400 Kč a plynu na 2500 Kč.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám