Pronájem bytu 3+1, 65 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Kobylisy
Ulice Famfulíkova
Cena 17 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte příjemné rodinné bydlení v Kobylisích? K dlouhodobému pronájmu nabízíme příjemný světlý byt 3+1 po rekonstrukci v 8. patře panelového domu v ulici Famfulíkova.

Byt, který se oproti fotografiím nabízí vybavený jen kuchyňskou linkou, pračkou a vestavěnou skříní, je orientován na jihozápad (obývací pokoj s lodžií, kuchyně) a severovýchod (pokoje). Díky umístění v 8. patře je z něj pěkný výhled, okna na obě strany domu umožňují větrání skrz, což nájemník ocení zvláště v letních měsících.

Zrekonstruované jádro nabízí koupelnu s vanou, samostatné WC a kuchyni kompletně vybavenou spotřebiči, včetně myčky nádobí. Varná deska je plynová.

Lokalita s perfektní občanskou vybaveností, dům stojí hned vedle základní školy a mateřské školky, nedaleko sportovišť i obchodů. Dalším příjemným benefitem je nedaleký Ďáblický háj. Skvělá dopravní dostupnost díky blízké stanici metra. Parkování na modrých zónách.

Vytápění a ohřev teplé vody řešen dálkově. Nájem 17.000 Kč, poplatky 2000 Kč + elektřina a plyn. Kauce 18.000 Kč. Provizi nájemník neplatí. Volné ihned.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám