Prodej rodinného domu, 171 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Krč
Ulice Lukešova
Cena 22 880 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící rodinný dům s velkou zahradou, který se nachází na velmi atraktivním klidném místě.

Dům s dispozicí 5+2 o celkové užitné ploše 171 m2 je nyní využíván dvougeneračně a lze jej rozšířit přístavbou, na kterou je vydáno stavební povolení a zpracován stavební rozpočet, o dalších 60 m2 obytné plochy.
Případně lze také dům zvětšit o další patro a rozšířit tím jeho obytnou plochu o dalších cca 100 m2, tedy až na celkových 331 m2.
Celková rozloha pozemku je 780 m2 a udržovaná zahrada, na které najdete okrasné i ovocné dřeviny, poskytuje dostatek soukromí pro relaxaci i aktivní odpočinek.
Zděný dům byl postaven v roce 1979 a v roce 2013 došlo k výměně oken, zateplení celého domu i střechy. V přízemí domu jsou na oknech bezpečnostní fólie a zámky. Všechna okna orientovaná na jižní a západní stranu mají venkovní rolety. Před 7 lety byl instalován nový plynový kotel se zásobníkem.
Na podlahách jsou parkety, dlažba a lino. V obývacím pokoji je krb. Byt v přízemí má novou kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem.

Parkování automobilů je možné v garáži pro jedno auto a na parkovacích stáních před garáž jsou další dvě místa.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Kunratický park je jen pár minut pěšky od domu. Plánovaný vstup do stanice metra D Nové Dvory je v docházkové vzdálenosti.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám