Prodej rodinného domu, 240 m2, Horní Kruty

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Horní Kruty
Městská část Horní Kruty
Cena 4 580 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný zděný dům, která se nachází na atraktivním klidném místě v centru obce Horní Kruty, nedaleko Prahy.

Dispozice domu je nyní 6+1, o obytné ploše 240 m2, s možností rozšíření o půdní vestavbu. Dům lze přestavět a využívat i jako dvougenerační nebo v kombinace s bydlením a podnikáním. Hlavní budova je z roku 1948 a v roce 1978 došlo k její přestavbě. Ve třech místnostech jsou krásné původní parkety, část oken byla před 10 lety vyměněna, jinak je dům v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Ve 2.NP je z haly přístupná terasa s hezkým výhledem do okolí.

Na velkém rovinném pozemku o celkové výměře 1051 m2 se nachází bývalá stáj a chlévy, které je možné využívat po úpravě jako garáž a dílnu.
Do domu je zavedena elektřina a obecní vodovod, odpad je sveden do žumpy s trativodem.

Vytápění je tuhými palivy. Zahrada a dvůr nabízí dostatek soukromí a nemovitost je vhodná po úpravách k rekreaci i trvalému bydlení.

Obec Horní Kruty se nachází v klidném prostřední poblíž lesa přibližně 50 Km od Prahy a 25 Km od Kolína a Kutné Hory. V obci je ZŠ, obecní úřad, pošta a malebný kostel sv. Václava. Možnost výletů a nákupů je v cca 10 Km vzdálených obcích Kouřim a Sázava. Pár kroků od domu je zastávka autobusu se spojem do okolních obcí, Kolína a Sázavy.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám