Prodej pozemku pro bydlení, 1200 m2, Čisovice

Typ nemovitosti Pozemky
Město Čisovice
Městská část
Ulice
Druh objektu
Cena 3 900 czk / m2
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte klidné místo nedaleko Prahy?

V rekreační osadě na u lesa na kraji katastru obce Čísovice nabízíme pozemek o celkové rozloze 1200 m2 (1100 m2 samotný pozemek, 100 m2 podíl na oplocené příjezdové cestě). Pozemek vznikne rozdělením pozemku parc. č. 272/1, v jeho východní části pak současný majitel vydělí příjezdovou cestu, tak jak je to řešeno například u sousední parcely.

Pozemkem protéká částečně zatrubněná vodoteč, stavět tak lze vzhledem k ochrannému pásmu v jeho severovýchodní části. Z hlediska územního plánu se jedná o území využitelné pro stavbu chat, regulativy je možné vypozorovat z charakteru okolní zástavby, v ÚP nejsou přesně uvedeny.

Napojení na sítě je možné řešit ze severní strany, počítá se s elektřinou a obecním vodovodem, odpad bude nutné řešit vlastní čističkou.

Jedná se o krásné místo u lesa, v lokalitě vícero majitelů nemovitostí bydlí celoročně. Příjezd po částečně nezpevněné komunikaci bývá zpravidla průjezdný i v zimním období. Následné bezproblémové spojení s Prahou díky nedalekému exitu dálnice D4 Mníšek pod Brdy, kde také najdete i veškerou občanskou vybavenost.

Podrobnější informace ohledně dělení pozemku a způsobu vybudovaní příjezdové cesty a sítí budou upřesněny dle konkrétního záměru zájemce po dohodě s prodávajícím.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám