Prodej bytu 4+kk, 178 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Střešovice
Ulice Starostřešovická
Cena 26 600 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný byt s vlastní zahrádkou v domě o dvou bytových jednotkách, který se nachází na atraktivním klidném místě v rezidenční vilové čtvrti plné zeleně v Praze 6 – Střešovice.

Nemovitost má užitnou plochu 178 m2 a je rozložena do dvou nadzemích podlaží + půdní prostor/herna s výměrou 37 m2.

Dominantou 1. NP je velký obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní, celkem o výměře 49,2 m2, ze kterého je vstup na vlastní pozemek. Zahrádka s terasou je orientovaná na jihozápadní stranu a poskytuje klidné posezení, ale i prostor k pěstování bylinek a zeleniny.
Celková výměra pozemků náležících k bytové jednotce je 142 m2.
1. NP dále obsahuje garáž s navazující dílnou/skladem (o výměře 18,2 m2 + 5 m2), která umožnuje velký úložný prostor díky vysokému stropu. Vstup do bytu je možný přes garáž nebo přes praktické zádveří a halu. V přízemí je také WC s umyvadlem, šatna a vestavěné skříně pod schodištěm, kde je umístěna pračka a sušička.

Ve 2. NP je koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC, ložnice se šatnou 34 m2, ložnice 15 m2 a dětský pokoj se vstupem do herny/pracovny a prostoru pro přespávání (o výměře 15 m2 +37 m2).
Designová koupelna byla rekonstruována v roce 2015 a v roce 2014 byla instalována nová kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů.
V domě jsou dřevěné podlahy z roku 2014, schodiště a interiérové dveře z masivu a komfortní centrální vysavač v obou podlažích.

Parkování automobilů je možné v garáži nebo na ulici (modrá zóna).

Úsporné vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle se zásobníkem.

Zděný dům byl postaven v roce 2005 a nabízí komfortní klidné bydlení s výhodami veškeré občanské vybavenosti v bezprostředním okolí. V pěší vzdálenosti jsou základní škola Norbertov a mezinárodní škola Park Lane International School (mateřská i základní), nedaleko je koupaliště Petynka, vyhledávané parky i Ústřední vojenská nemocnice.

Místo je perfektně dostupné díky blízké tramvajové zastávce Ořechovka, stanice metra Petřiny nebo Hradčanská jsou vzdáleny 6 minut jízdy. Při cestách autem je výhodou snadné napojení na tunelový komplex Blanka.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám