Prodej pozemku pro bydlení, 1475 m2, Praha

Typ nemovitosti Pozemky
Město Praha
Městská část Troja
Druh objektu
Ulice Trojská
Cena 15 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Chcete bydlet v Praze, nedaleko centra dění, ale zároveň v zeleni?
Přesně to nabízí Troja a naše nabídka pozemku v lokalitě Na dlážděnce.

Pozemek, který lze koupit ve dvou variantách (viz fotodokumentace) se nachází mezi ulicemi Trojská a Na dlážděnce. Nabízí výhledy do zeleného údolí v kombinaci s perfektní dopravní dostupností (tramvajová zastávka přímo pod pozemkem).

Ve variantě 1 získáte pozemek širší, situovaný u ulice Na dlážděnce. Bude rozdělen geometrickým plánem (zajistí RK) s výměrou cca 1450 - 1500 m2, s možností napojení na všechny sítě z ulice. Větší část pozemku územní plán řadí k OB - B (kpp 0,3), menší je v PS.

Ve variantě 2 získáte pozemek s rodinným domem ke kompletní rekonstrukci/demolici, napojený na kanalizaci, vodu a elektřinu, s možností napojit plyn z ulice Na dlážděnce. 1472 m2 je roztaženo mezi obě zmíněné ulice, z pohledu územního plánu je pozemek rozdělen na třetiny - OB s koeficientem zastavitelnosti B (kpp 0,3), PS a čisté OB (kpp se řídí charakterem okolní zástavby).

Obě varianty mají přístup legálně zajištěn z ulice Na dlážděnce. Z Trojské k domu vede cesta přes cizí pozemek.

Troja je lokalita známá především Zoologickou zahradou, která se nachází na druhé straně této městské části. Díky Trojskému mostu a především nedalekému výjezdu z komplexu Blanka je místo skvěle dopravně dostupné. Nedaleko se zároveň nachází i stanice metra Kobylisy, tenisové kurty, bazén Šutka aj.

V případě zájmu o více informací kontaktujte makléře, který disponuje auditem pozemku. Bude-li více zájemců, rozhodne nejlepší nabídka.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám