Prodej bytu 3+1, 78 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Záběhlice
Ulice Jasmínová
Cena 5 750 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Nabízíme dispozičně i rozměrově velmi zajímavý a příjemný byt pro rodinu. Byt je v původním udržovaném stavu a nabízí velké možnosti pro rekonstrukci dle Vašich představ. Stěny místností jsou umakartové, takže při rekonstrukci můžete snadno měnit dispozice bytu. Srdce bytu tvoří na poměry v panelových bytech obrovský prostor kuchyně s jídelnou. Z oken bytu je krásný daleký výhled, na zasklené lodžii můžete věšet prádlo i posedět s kávou či skleničkou vínka. Dispozice bytu se orientována na východ a jedna ložnice je na sever, což obzvláště v parných letních dnech je k nedocenění. Dům prošel celkovou revitalizací, je zateplený, má dva velké výtahy. V tomto domě je vidět naplno výhoda družstevního vlastnictví, kdy je známo, že družstvo se o dům ve většině případů stará lépe než SVJ.

Co se týče lokality, tak v blízkosti jsou dvě školy a školky, je zde supermarket Albert, OC Hostivař, Penny, Lidl, na výlety můžete do Hostivařského lesoparku a k Hostivařské přehradě, sportovní vyžití máte na Hamru, nedaleko je i unikátní Toulcův dvůr - vesnický statek uprostřed Prahy.

Byt je družstevní, je tedy potřeba mít vlastní prostředky nebo, pokud jej hodláte financovat s pomocí hypotéčního úvěru, je nutné zastavit jinou nemovitost.

V dnešních cenách je obvyklá cena obdobných bytů mezi 80 až 90 tisíci za metr čtvereční. Tento byt máte možnost koupit za 75,5 tisíce za m2.

Pokud se tedy chcete dostat k bytu za dobrou cenu a upravit si jej zcela podle svých představ, toto je skvělá příležitost k akci.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám