Pronájem bytu 1+kk, 15 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Vinohrady
Ulice Perucká
Cena 9 500 czk / měsíc
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt/ubytovací jednotku 1+kk o rozloze 15 m2 v rámci nově zrekonstruovaného bytového projektu na Vinohradech, Praha 2.

Moderní útulný byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží nízké čtyřpodlažní budovy s recepcí. V projektu je k dispozici společná terasa vhodná k posezení, relaxaci a opalování, privátní fitness, které je pro rezidenty non-stop, prádelna a soukromé parkoviště přímo pod domem.

Byt je výjimečný svou polohou a dostupností. Je zde kladen důraz na funkčnost a použití kvalitních materiálů. Ideální nemovitost pro moderní život jedince nebo díky své poloze, jako kancelář ve vyhledávané Pražské lokalitě.

Na podlaze je kvalitní dřevěná podlaha a dlažba.

Výhled z bytu je do klidné části na severovýchodní stranu (klimatizace není potřeba).

Součástí bytu je sklep o výměře 0,9 m2.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou, mikrovlnnou troubou, opékačem toustu, kávovarem, varnou konvicí a částečně nádobím.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Supermarket Lidl, poliklinika, pošta, několik základních a mateřských škol a velké množství kaváren a obchodů. Okolní park Havlíčkovy sady je jen pár kroků od domu a je skvělou příležitostí pro klidný nebo aktivní odpočinek. Skvělá dopravní dostupnost – tramvajová zastávka Otakarova se nachází 350 metrů od domů, odkud navazují na linky metra trasy A a C, nebo vlakovou zastávku ve Vršovicích.

Ihned k nastěhování.

Měsíční nájem je 9.500 Kč + poplatky 2.470 Kč + spotřeba elektřiny.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám