Pronájem bytu 1+kk, 31 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Hlubočepy
Ulice Novotného
Cena 12 000 czk / měsíc
Kontakt
Schořová Hana
hana.schorova@re-max.cz
+420 731 507 460
Nabízíme k pronájmu nový nevybavený byt 1+kk o výměře 31 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází v 6. nadzemním podlaží moderního bytového projektu RANTA Barrandov. Nachází se v blízkosti bohaté občanské vybavenosti a skvělé dopravní dostupnosti do centra města.

Byt je složen ze vstupní haly vedoucí do prostorné koupelny s vanou a WC. Hlavní místnost, kde bude po domluvě s případným nájemníkem instalována kuchyňská linka, vede na vlastní terasu o výměře 11,3 m2 s hezkým výhledem. Celý byt je situován na jihovýchod. Bytový dům je vybaven chytrou domácností (Veolia), kde mimo jiné můžete sledovat průběžnou spotřebu energii. K bytu náleží sklepní kóje. K bytu je možné si pronajmout také garážové stání za měsíční poplatek 2.500,- Kč, umístěné v 2.p.p. budovy.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu, naleznete zde školy, školky, dětská hřiště venkovní posilovnu, knihovnu, polikliniku či veterináře. Také je zde aquapark, tenisová hala a nový supermarket. Navíc je u budovy k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily od společnosti PRE.

Měsíční nájemné činí 12.000,- Kč, záloha na služby 2.500,- Kč (+elektřina, převedena na nájemce). K nastěhování po domluvě.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám