Pronájem obchodního prostoru, 30 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Městská část Hlubočepy
Typ nemovitosti Komercni prostory
Ulice Benešova
Cena 8 000 czk / měsíc
Kontakt
Schořová Hana
hana.schorova@re-max.cz
+420 731 507 460
Nabízíme k pronájmu nový nevybavený nebytový prostor o výměře 29,7 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází na rohu v přízemí (2.p.p. budovy) moderní bytového novostavby RANTA Barrandov. Nachází se v blízkosti občanské vybavenosti, na sídlišti bytových domů a skvělé dopravní dostupnosti do centra města.

Prostor je prosklený, vybaven zázemím s WC a umyvadlem. Podlahy a vybavení si každý nájemce řeší sám po domluvě s majitelem dle jeho obchodního záměru (specifické vybavení a interiérový design). Celá budova je vybavena chytrou domácností (Veolia), kde mimo jiné můžete sledovat průběžnou spotřebu energii. Z horní venkovní strany prostoru je možné umístit např. svítící tabuli, po domluvě s majitelem.
K prostoru náleží externí sklad o velikosti 3 m2, který je umístěn ve stejné úrovní v prostorách garážového stání.

Tento nebytový prostor je vhodný například pro malou kavárnu, květinářství či jiný obchodní záměr, např. pobočku (kancelář) a další účely podobného rázu. K tomuto prostoru je možné si také pronajmout garážové stání za měsíční poplatek 3.000,- Kč

Naleznete zde školy, školky, dětská hřiště venkovní posilovnu, knihovnu, polikliniku či veterináře. Také je zde aquapark, tenisová hala a nový supermarket. Navíc je u budovy k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily od společnosti PRE.

Měsíční nájemné činí 8.000,- Kč, záloha na služby 2.000,- Kč (+elektřina, převedena na nájemce).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám