Prodej bytu 2+kk, 42 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Bohnice
Ulice Poznaňská
Cena 4 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte byt, ve kterém se bude skvěle bydlet či se bude výborně pronajímat?
Nabízíme chytře řešený byt 2+kk v 2. nadzemním podlaží zrekonstruovaného panelového domu s okny do klidné ulice Poznaňská v pražských Bohnicích.

Byt prošel před 5 lety kompletní rekonstrukcí, či spíše výstavbou. Byl očištěn na holý panel a kompletně nově vybudován (za použití ytongu, nikoliv sádrokartonu) včetně všech rozvodů a zařizovacích předmětů, podlah, sanity, dveří... Dispozičně je řešen jako 2+kk, na 42 m2 se podařilo vytvořit plnohodnotné bydlení včetně velmi praktické šatny, chodby s předsíní a především krásné koupelny, která je pocitově opravdu prostorná.

Dům prošel mnoha opravami, je čerstvě po zateplení a rekonstrukci balkonů, nový je výtah i okna. Zálohy včetně FO a topení vychází při provozu rodiny s malým dítětem na cca 4.600 Kč.

Skvělá vyhledávaná lokalita, nedaleko (cca 200 m vzdušnou čarou) OC Krakov, v těsném sousedství školka, škola i gymnázium, mnoho dalších obchodů a služeb, venkovní posilovna atd. Bohnice jsou obklopeny přírodou, ať už jde o Čimický háj, Havánku či přírodní park Draháň - Troja. Dobrá je i dostupnost MHD, parkovat lze hned za domem v hlídaných garážích (1460 Kč/měsíc).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám