Prodej rodinného domu, 245 m2, Lochovice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Lochovice
Městská část Lochovice
Cena 11 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte velký dům pro Vaši rodinu? Chcete bydlet v příjemné lokalitě, nedaleko od Prahy, ale zároveň v přírodě pod brdskými kopci? Právě Vás by mohla oslovit nabídka rodinného domu v Lochovicích.

Dům kolaudovaný v roce 2010 je postaven velmi kvalitně. I po více než 10 letech je v naprosto perfektním stavu. Byl budován s ohledem na to, aby se v něm dobře žilo - vybaven je například rekuperací a tepelným čerpadlem, která v něm vytvářejí celoročně příjemné prostředí, centrálním vysavačem, praktickou spíží hned vedle kuchyně či prádelnou v patře, tak aby se s prádlem nemuselo neustále chodit po schodech či alarmem s možností výjezdové služby. Myslelo se i na detaily, jako jsou zrcadlové folie na oknech v patře do ulice pro větší pocit soukromí.

Cihlová stavba o zastavěné ploše 148 m2 nabízí v každém z podlaží více než 110 m2 vnitřního prostoru. Součástí domu je v přízemí dvojgaráž, k ní přiléhající technická místnost/sklad se samostatným vstupem ze zahrady, velký obývací prostor s kuchyňským koutem (45 m2), na nějž navazuje venkovní posezení, pracovna/pokoj pro hosty, toaleta a skrytá komora, v patře pak dva dětské pokoje, prádelna, pracovna, ložnice s walk-in šatnou a velkou soukromou koupelnou a druhá velká koupelna pro děti.

Zahrada je rovněž dotažena a udržována ve skvělém stavu. Výhodou je vedle vjezdu do garáže další vjezd s možností parkování podél domu, například pro obytné auto.

Lochovice jsou obec nedaleko od Hořovic, kde najdeme například velkou kvalitní nemocnici. Samotné Lochovice nabízí svým obyvatelům například školu, poštu či obchod, příjemné jsou i společensko-kulturní akce, které obec pořádá. Nejde o satelit, ale o funkční obec v krásném prostředí.

Dopravní spojení s Prahou zajišťuje jak dálnice D5, tak D4 - lze využít obě trasy dle dopravní situace. Vlakové spojení s Berounem (20 minut).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám