Prodej rodinného domu, 215 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Střešovice
Ulice Starostřešovická
Cena 26 600 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme unikátní nemovitost, polovinu rodinného domu, který se nachází na okraji Ořechovky v rezidenční vilové čtvrti plné zeleně s výjimečnou atmosférou a geniem loci, v docházkové vzdálenosti Pražského hradu.

Jedinečná nemovitost má celkovou užitnou plochu 215 m2 a je rozložena do třech nadzemních podlaží.
Dominantou 1.NP je prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní, dohromady o výměře 49,2 m2, ze kterého je vstup na vlastní pozemek o celkové výměře 142 m2. Zahrádka s terasou je orientovaná na jihozápadní stranu a poskytuje klidné posezení, ale i prostor k pěstování bylinek a zeleniny.

1.NP dále obsahuje garáž s navazující dílnou/skladem (o výměře 18,2 m2 + 5 m2), která umožnuje velký úložný prostor díky vysokému stropu. Vstup do domu je možný přes garáž nebo přes praktické zádveří a halu. V přízemí je také WC s umyvadlem, šatna a vestavěné skříně pod schodištěm.
Ve 2.NP je koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC. Dále pak ložnice se šatnou 34 m2, druhá ložnice 15 m2 a dětský pokoj 15 m2 se vstupem do třetího nadzemního podlaží - světlého podkroví 37m2, které lze využívat jako hernu, pracovnu nebo prostor pro přespávání.
Designová koupelna byla rekonstruována v roce 2015 a v roce 2014 byla instalována, bytovým architektem navržená, nová kuchyňská linka, včetně značkových vestavěných spotřebičů.
V domě jsou dřevěné podlahy z roku 2014, schodiště a interiérové dveře z masivu a komfortní centrální vysavač v obou podlažích.
Parkování automobilů je možné v garáži nebo pár kroků od domu na modré zóně.
Návštěvy mohou parkovat během víkendu v okolí zdarma.
Úsporné vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle Vailant se zásobníkem.
Zděný dům byl postaven v roce 2005 a nabízí komfortní klidné bydlení s výhodami veškeré občanské vybavenosti v bezprostředním okolí. V pěší vzdálenosti jsou základní škola Norbertov a mezinárodní škola Park Lane International School (mateřská i základní), nedaleko je koupaliště Petynka, vyhledávané parky i Ústřední vojenská nemocnice.
Místo je perfektně dostupné díky blízké tramvajové zastávce Ořechovka, stanice metra Petřiny nebo Hradčanská jsou vzdáleny 6 minut jízdy. Při cestách autem je výhodou snadné napojení na tunelový komplex Blanka.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám