Pronájem bytu 2+kk, 56 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Břevnov
Ulice Ulrychova
Cena 15 000 czk / měsíc
Kontakt
Schořová Hana
hana.schorova@re-max.cz
+420 731 507 460
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o výměře 56 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází uprostřed kompletní infrastruktury, kousek od obory Hvězda, Ladronky a Libockého rybníku, ve druhém nadzemní podlaží cihlového domu, který byl vystavěn v šedesátých letech. Budova je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2015.

Byt má 2 samostatné místnosti, kde v jedné z nich je součástí kuchyňská linka s elektrickým sporákem, myčkou a lednicí s mrazákem. Ve vstupní chodbě se nachází police vhodné jako úložný prostor, také je zde vstup do koupelny se sprchovým koutem a samostatné WC. Byt se nabízí jako nevybavený. Na podlahách je vinyl a dlažba. Vytápění je centrální s regulací v každé místnosti zvlášť. Byt má díky svému rozložení okna na obě strany budovy do klidných ulic s dostatkem zeleně.
Cena služeb a energií činí 4000,- Kč (nepřepisuje se na nájemce).

Velmi atraktivní lokalita tři minuty od stanice metra A, s autobusovou i tramvajovou dostupností do centra Prahy. V bezprostřední vzdálenosti se nachází supermarket Billa, lékárna, tři banky, pekárna, lahůdky a několik večerek. Prohlídky možné od 16.8.2021.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám